И ето от тук започва моят "старт"

От: И ето от тук започва моят "старт"

Кажете няколко големи archiles кадето мога да си купя статия ?
 
От: И ето от тук започва моят "старт"

По-добре си регистрирай нов ник, защото с тоя нямаш бъдеще тук. После се помъчи да не вдигаш теми от 2010 г., а допринеси с нещо за форума.
 

Горе