КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

kef Ще ми връщат сега лихвите!
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Странно защо не посочват кои са банките
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Е пазят им конфиденциалност, то е нормално това.

На дали ще върнат лихвите със задна дата.

Интересно е сега прах в очите ли е или ще е сериозно нещо.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Само прах в очите, все пак идват избори. Те хванаха големите банки в Англия, че са манипулирали лиобора и само с някакви глоби минаха и 1 2 уволнени.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

A как бе ще ги глобяват, ама не знайно кога :D
То ясно, че е прах - а и да не е прах е контра предложение на 10 год. давност - един вид колко е добре и вече и банките и те ще са послушни, и вие няма вече за какво да ревете.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Бе аз ква далавера имам, че ще глобяват банката, ако вече ме е изтоварила сериозно :).
Нещо горд ли трябва да се чувствам баси :).
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Бе аз ква далавера имам, че ще глобяват банката, ако вече ме е изтоварила сериозно :).
Нещо горд ли трябва да се чувствам баси :).

Да отчетът дейност и да покажат, че се гиражат за народа :lol:
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Да отчетът дейност и да покажат, че се гиражат за народа :lol:

Ами избори наближават :wink: Нали трябва да отчетат дейност ГРОБ-арите. Когато в началото ГРОБ спечелиха изборите, какво направиха броени месеци след идването си на власт - пратиха данъчни в ЕРП-тата, и какво се промени ? Нищо! Даже стана по зле - излъгаха ни че само с 10 % ще вдигнат тока, и в последния ден... с 13 %. А трябваше да им потърсят отговорност че ни илзъхагаха, защото до последния ден говореха с 10 %. Та същата работа е и това - виждате ли колко сме стриктни и строги, вече банките няма да ви лъжат, защото ще ги държим под контрол - ха сега гласувайте за нас.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

От толкова години са все едни и същи условията по заемите, КЗП сега ли точно се сетиха, че имало неравноправие? Със същия успех могат да обявят, че са открили топлата вода, колелото и земното притегляне.
 
От: От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

От толкова години са все едни и същи условията по заемите, КЗП сега ли точно се сетиха, че имало неравноправие? Със същия успех могат да обявят, че са открили топлата вода, колелото и земното притегляне.
E не бъди такъв краен, трябва да се стимулират добри постъпки :D албанския реотан май почва да дава некви наченки, ама може утре му падне напрежението :D
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Блеки добрите постъпки са нещо много различно от добрите намерения - Като видиш някоя банка сериозно ошамарена за нелегитимни практики тогава може да говориш за добра постъпка - а иначе говорим само за добри намерения - А както се казва пътя към ада е постлан само с добри намерения.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Относно ЕРП.
Правете фирми за отчитане показанията на електромерите. ;)
Днес мина инкасатора и каза, че след Нова година ги съкращават. Вече електромерите ще се отчитат от външни фирми. :twisted:
Ей така се прави висока себестойност.
После ще ревнат, че печалбите има са малък процент и ще си имат съвсем обективен мотив за вдигане на цените.
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Блеки добрите постъпки са нещо много различно от добрите намерения - Като видиш някоя банка сериозно ошамарена за нелегитимни практики тогава може да говориш за добра постъпка - а иначе говорим само за добри намерения - А както се казва пътя към ада е постлан само с добри намерения.
Прав си, все още са намерения
 
От: КЗП откри 5 типа неравноправност в договорите с 25 банки

Относно ЕРП.
Правете фирми за отчитане показанията на електромерите. ;)
Днес мина инкасатора и каза, че след Нова година ги съкращават. Вече електромерите ще се отчитат от външни фирми. :twisted:
Ей така се прави висока себестойност.
После ще ревнат, че печалбите има са малък процент и ще си имат съвсем обективен мотив за вдигане на цените.

С една дума ще си пишат какво си искат и ще ти начисляват колкото си искат. Аз често си записвам цифрите на електромера, ако евентуално стане някакъв гаф - снимам дисплея на електромера направо, и имам готовност да ги плесна снимките в лицата им ако стане нещо, но за сега сметките ми са в нормите. Идеята не е лоша да направим такива фирми за отчитане на електромерите.

Във повечето развити страни от ЕС, електромерите се отчитат само веднъж годишно, тъй като там смятат за изостаналост и назадничавост всеки месец да пращат хора да следят електромерите. Само че там системата е друга, например в Норвегия, Швеция и Дания плащаш всеки месец една и съща такса ток, независимо колко си изразходил. Накрая на годината ти връщат пари, защото според тях излиза че си изразходил по малко ток от колкото си плащал. До сега е нямало случай нито в Норвегия, нито в Дания, нито в Швеция някой да плати повече накрая на годината, в тези държави имам роднини които живеят над 20 години, и всяка година получават писма със съобщения че им връщат пари. България за такава система не е дорасла, защото се управлява от измамници и мошеници, и ако тука стане така да плащаш фиксирана такса всеки месец и накрая на годината всички ще има плащаме над 2000 лв. а навънка на хората държавите им връщат пари.
 

Горе