Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

От: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

В магазин Google няма ли каквото търсиш? :D
 
От: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

абе от половин час търся в тоо гугал... казват amazon.com ок намирам тва дето ми трябва и ми вика

*** We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below. ( See geographical restrictions.) ***

ъъъ???? Аре кажете някой друг
 
От: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

Ами SSH_ON беше написал в блога си, че Host Gator приема без проблем

виртуалната дебитна карта

та предполагам с нея се пазарува както с другите карти. Може да го питаш лично; аз днес му писах, но май нещо липсва - струва ми се, че е отишъл на море :p
 
бате с виртуалната карта можеш да си купиш от почти всички онлайн магазини - аз поне нямам никакъв проблем
 
От: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

важното е да спами не че неможе да си намери магазин...
 
От: Re: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

бате с виртуалната карта можеш да си купиш от почти всички онлайн магазини - аз поне нямам никакъв проблем

А има ли начин да издам платежно нареждане или нещо подобно, с което да прехвърля пари от виртуалната дебитна карта към нормална такава в България, в случай че ми трябват пари в брой?
 
Re: От: Re: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

А има ли начин да издам платежно нареждане или нещо подобно, с което да прехвърля пари от виртуалната дебитна карта към нормална такава в България, в случай че ми трябват пари в брой?
ако ти трябват пари в брой си чакаш картата да ти пристигне , тези акаунти са лимитед и имат ограничена функционалност - немогат да се захранват и тем подобни :)
 
От: Кажете магазин да приема epassporte и да доставя до бг

Мерси, Vetzkov :wink:
 

Горе