Какво да го правя тоя домейн?

ReminD

Well-Known Member
http://bg-seo.net
Блог? Сайт? wp blog ? Идеии моля . Засега му правя една линк билдинг кампания ,колкото домейна да хване някой ПР, оптимизирах го за keyword - СЕО ОПТИМИЗАЦИЯ ( разбира се dr.gigguls веднага ми разби мечтите за каквито и да е било добри позиции в google за тази кл.дума ) , но не знам какво да го правя после , помагайте , keyworda също ме притеснява , наистина няма шанс особено нов домейн , към какво да се насоча? long tail keyword?Правих keyword research , но не намирам добра алтернатива ...
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

изобщо не виждам какво му е на сео оптимизация и защо се плашиш. Пършива фраза полуграмотна полукадърна, с 10 сателитки и 3 месеца субмит по социалки и си в топ5 в Google
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

Напротив. Щом http://martox.eu/ беше на 11-място за "seo оптимизация" и "seo оптимизация" без почти никаква работа смятай какво ще направиш. Което ме подсети, да довърша дизайна на портфолиото :D
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

Добре , хубаво . Сателитките би трябвало да са голям проблем , или поне така си мисля ,защото ако пълня сателитките със контент , те хубаво ще линкват към сайта , обаче сайта е една страница , няма ли да е проблем и гугъл да отреже главния сайт ?
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

Добре , хубаво . Сателитките би трябвало да са голям проблем , или поне така си мисля ,защото ако пълня сателитките със контент , те хубаво ще линкват към сайта , обаче сайта е една страница , няма ли да е проблем и гугъл да отреже главния сайт ?

Ами, напълни го с малко съдържание де.
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

Хубаво е ,че се класира изненадващо добре , като за нов домейн , първо си направих експеримент със keyword СЕО ( ne SEO ) , и се класира на първи позиции , сега със SEO Оптимизация е на 3та страница.
Скоро ще го продавам май.
 
От: Какво да го правя тоя домейн?

Направи го в стил самоучител и "прасни" един смс номер ...
Или пък просто си пиши в него...
 

Горе