Какво мислите за Исторически парк?

Реклама, още повече АУУтиматоми, се строго определят от формумният собственик, по утвърдени или в някои случаи омекотеми тарифи, а когато това не е изрично Употвърдено/Омекотено в "Условия за използване и тн - галимации и калибристики в сайта". А когато това не е случано по един или друг начин, в т.ч и повод, тогава всеки има право на твърдения и разсъждения противни, в т.ч. негативни за която и да е част от "общността", за едни или други интереси, независимо от собствените къде обективни али субективни претенции за загуби ели нанесени щети.. :)

И то щото сме се водим у ЕУ, инак щеше да е каде по-лесно - една дълга-сосна и изчерпателна хранителница и толкУз 😆
 
Тя и тая група е толко измислена, трима тина дерзаят къде да Инвестират остатъка от заплатата си...
 
Щом е във ФБ, значи е про дискусията :)

Не ми дава да видя всички коментари без да съм логнат ама надолу се мяркат разни познати имена и на други мастити финансови капацитети като Стойне Василев 🤭
 
Това е основен поимък за въпросните капацитети 🤫
 
Това е основен поимък за въпросните капацитети 🤫
Според разни исторически пищения по темата се вижда че основната мъка на въпросните разирачи е фактът че Ивелин е продал акциите директно, вместо да ползва услугите на финансови брокери :eek:, т.е. такива като тях, как си му е редът! 😁
 
Щом е във ФБ, значи е про дискусията :)

Не ми дава да видя всички коментари без да съм логнат ама надолу се мяркат разни познати имена и на други мастити финансови капацитети като Стойне Василев 🤭
Соц тактики - дискредитираме източника вместо да вадим факти, нищо ново.
Така са ви учили, това правите.
 
Според разни исторически пищения по темата се вижда че основната мъка на въпросните разирачи е фактът че Ивелин е продал акциите директно, вместо да ползва услугите на финансови брокери :eek:, т.е. такива като тях, как си му е редът! 😁


Да, той е балък на вход..

Интересното е, че верно май май го хранят само хора от подобните му сфери.. Хората на изкуството обаче се изказват по друг начин за него 🤔
 
Така са ви учили, това правите.
Поне са ни учили... Вие израснахте в интернет, пращите от опит... За това, като не ви се върже некой на дървените схеми и изпадате в паника ;)
 
Да, той е балък на вход..

Интересното е, че верно май май го хранят само хора от подобните му сфери.. Хората на изкуството обаче се изказват по друг начин за него 🤔
давай източници?
Отвори и линка от фейсбук, виж хората какво коментират и кажи дали не са прави?
 
Соц тактики - дискредитираме източника вместо да вадим факти, нищо ново.
Така са ви учили, това правите.
При липса на факти, обръщаме внимание на източниците.
Иначе дискусията ше умре :)

В тая връзка - къде са фактите, че Паркът е пирамида?
 
Кой линк? Тоя детският ли?? Не я ли продадоха вече тая група 😆😆😆
 
Абе май е време да ви се пореже тая далавера с фейбука, почвате да наглеете 🤔
 

Горе