Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Аз съм негативно настроен към тези мрежи за споделяне на линкове. Според мен това е преливане от пусто в празно. Уебмастърите трябва да работят главно за подобряване на сайтовете си и да не си губят времето във взаимно надцъкване :) .
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

В тези сайтове (поне в България) според мен основните потребители са Уеб мастърите и единствената цел е трупане на линкове. Диг и делишъс сигурно ги ползват и обикновени потребители, но за тук съм почти убеден че едно 90% от потреблението е от Web Masters :)
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Съгласна съм и с двама ви. Наистина е наливане от пусто в празно и загуба на време... Въпреки всичко - за нашите нужди вършат работа - популяризиране, трафик и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

ще ви се претоварят сървърите от толкоз трафик от "бг социалните мрежи"!!!

По-кротко
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Да по-точно bg webmasters мрежи. Но пък за начинаещите и ниско посещаваните сайтове всеки потребител е добре дошъл. Така, че дори 5 да са пак е нещо, като за начало.
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Ако искаш само да има цифрички по брояча, тва е най-лесното.
Направете си един сайт нов, пуснете го в "социалните мрежи?!?! wtf!"
И си гледайте анализите и по конкретно Time on site повече от 1 минута ако ще се води за грандиозен успех и bounce rate по-малко от 90%

после може да пообсъдим пак малко темата

.
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Аз не съм на твоето мнение, радев! Вярно, че не всички социални мрежи в бг са посещавени, но има ефект от тях...
Не си гледам трафика, а нещо друго ;)
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

обясни ми какво залагаш под "ефект"

за посещенията дето са едни цифрички споменах... трафик няма да коментирам..

не знам какво точно гледаш, но направи пробата с новия сайт пусни го в "социанлните мрежи!!" и наблюдавай тия две неща дето ги споменах по-горе.
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Подкрепям radev - времето за социални мрежи може да използва за написването на един пост или намирането на един качествен линк за размяна. Пък ако на някой му харесва какво поствате диговете сами си идват.
Лично мнение - изгубих няколко часа да се ровичкам по соц мрешите, и честно казано ще се върна към тях, когато почна да правя качествени неща (т.е. печеливши)
 
От: Какво става със социалните мрежи за споделяне на линкове?

Няма да споря....
 

Горе