Какъв фейсбук акаунт ползвате за вашите страници

Firefly

Well-Known Member
Как управлявате вашите фейсбук страници? Какъв вид акаунт сте регистрирали? Всички си страници с една регистрация ли управлявате или са ви отделни?

Каква регистрация трябва да си направим, за да можем да харесваме и да коментираме от името на страницата? Как става продажбата на една фейсбук страница? А, ако тя е в общ акаунт с още 3-4 други да кажем?

Аз си имам няколко страници, които са ми към моя фейсбук акаунт и ми дава възможност да бродя из фейсбука от името на страницата. Имам приятел обаче, който се оплаква, че няма такава опция, а си е регистрирал всяка страница поотделно. Та затова питам да споделите малко опит, че аз не съм се занимавал досега с продажби на фейсбук страници.
 
От: Какъв фейсбук акаунт ползвате за вашите страници

Това как ще управляваш си зависи от теб. Може само от 1 акаунт, може и 1 резервен или няколко приятелите да си добавиш.
Да коментираш от името на страницата би трябвало да си го има за всяка страница. Горе над картинката в самата страница има Change to ... и от там си сменяш ролите.
Ако искаш да прехвърлиш страницата на някой друг го добавяш като админ и после той те маха като админ и става негова, нищо сложно.
 
От: Какъв фейсбук акаунт ползвате за вашите страници

Да коментираш от името на страницата би трябвало да си го има за всяка страница. Горе над картинката в самата страница има Change to ... и от там си сменяш ролите.

Когато влезеш в самата страница се появява нов таб - Voice. На него пише: You are posting, commenting, and liking as ***** — Change to Ангел Порязов. От там става за секунда. ;-)
 
От: Какъв фейсбук акаунт ползвате за вашите страници

Би трябвало да го има, но го няма. Значи логвам се във фейсбук директно с имейла и паролата на страницата и директно разглеждам фейсбук с тази регистрация. Влизам в нечия чужда страница и ми дава опция да харесвам и дори да коментирам, но когато харесам нещо или пусна коментар, те се виждам само и единствено от мен - невидими са за админа на чуждата страница, както и са останалите потребители.

Предполагам при регистрацията страницата е някакъв тип, който не ги позволява тези работи? За пробва добавих втори администратор на страницата (който странно го дава като мениджър), но на него след това не му дава опция горе в дясно от стрелкичката да разглежда от името на страницата.
 

Горе