Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

MartinHR

Member
Здравейте,

дано да не съм объркал раздела

Прочетох някъде не си спомням вече дали е този форум или не
че ако използваме темплейти е желателно от глдена точка на SEO темплейта
който използваме да се преобрзува до неузнавемост така да го кажем.
Та избрах си един темплеит и започнах да по пробразивам
промених всички размери на полета с + , - два три пиксела и после катинки .т.н.
всички беши ок
но като започнах да промням цветовете стана мазало ама в буквалния смисъл на думата излезнаха едни супер грозни цветове
Питам ви може ли да ми препоръчате някой едитор на CSS който да дава нещо като превю та като променям цветовете на шрифтовте и фона да се вижда каво се променя а не накрая като дам превю на целия сайт и то мазало
амо то имаше 3 CSS файмла и като започна едно ходене по мъката кое от къде излиза и т.н.
Дано да не ми се смееете за тази тема тема
 
От: Re: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Инсталих го този брумбър

това е супер
браво на тоя дато са го измислили

ама на мога да разбера как се сейфа с това
променяш затваряш и после като го отворя пак си е старото
 
Не се сейфа, ползваш го само за ориентир къде какво да променяш. Тестваш си и като стигнеш до желания резултат си нанасяш промените в CSS и JS файловете.
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Macromedia Dreamweaver, най-доброто за мен, удобен е, а и поддържа куп скриптове
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

PSPad, ако всичко ти е статично т.е. html и css файлове. F10 - преглед
 
Re: От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Macromedia Dreamweaver, най-доброто за мен, удобен е, а и поддържа куп скриптове
Dreamweaver много отдавна е на Adobe, а не на Macromedia. :) Обнови си версията. ;)
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Цветови гами най-добре кат че ли се тестват в някой графичен редактор - фотоshop, fireworks, illustrator,... После просто си пействаш кодчетата на цветовете.
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

notepad++ си е класика без време
...иначе за ориентир firebug-a е идеален :)
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Е само аз ли ще попитам автора, какво и къде е чел, че трябва да преобразува до неузнаваемост темплейтите? И за какъв CMS става въпрос?
html?
 
От: Какъв CSS (Cascading Style Sheets) редактор използавате?

Е само аз ли ще попитам автора, какво и къде е чел, че трябва да преобразува до неузнаваемост темплейтите? И за какъв CMS става въпрос?
html?
Тъкмо това се чудех и аз преди малко.

Иначе notepad++ си е бомба.
За създаване на цветове и модификация ползвах това: http://www.eltima.com/products/free-color-picker/
Най страхотното туулче в тази насоченост което съм виждал до момента. Но не ми тръгна на седмичката и го смених с това - http://www.iconico.com/colorpic/
 

Горе