Как да купя обратно домейн?

abbeb

New Member
Имах домейн, който смятам, че или купих от ionos, или го донесох, когато стартирах бизнес. За съжаление ionos заключи сметката ми за неплащане и не беше направен опит за връзка с мен (те твърдят, че са го направили) след първия път, когато плащането не беше успешно, се свързах с моята банка и ми казаха, че не е от тяхна страна, проблемът е на йонос. Честно казано, забравих за това, докато не разбрах, че акаунтът ми е „изтрит“

Платих просрочената сума, но беше твърде късно. Ionos твърди, че след като акаунт бъде изтрит, той не може да бъде възстановен. Проблемът е, че домейнът е прикачен към акаунта. Как да се върна? Йонос каза, че ще трябва да го купя обратно?
 
Имах домейн, който смятам, че или купих от ionos, или го донесох, когато стартирах бизнес. За съжаление ionos заключи сметката ми за неплащане и не беше направен опит за връзка с мен (те твърдят, че са го направили) след първия път, когато плащането не беше успешно, се свързах с моята банка и ми казаха, че не е от тяхна страна, проблемът 10.0.0.0.1 192.168.1.254 е на йонос. Честно казано, забравих за това, докато не разбрах, че акаунтът ми е „изтрит“

Платих просрочената сума, но беше твърде късно. Ionos твърди, че след като акаунт бъде изтрит, той не може да бъде възстановен. Проблемът е, че домейнът е прикачен към акаунта. Как да се върна? Йонос каза, че ще трябва да го купя обратно?
I got this,...
 

Горе