Как да насоча домейн към blogger, без www отпред?

mvmrik

Well-Known Member
До сега не бях правил такова нещо, та вчера насочих един домейн, който е от superhosting. Направих му CNAME запис към ghs.google.com и с www отпред работи. Работата е там, че като напиша само домейна не става. Четох че се правило в forward, но в сайта на superhosting такова чудо не видях. В самия blogger има такава отметка - да пренасочва домейна, но е активна и нищо не става, трябва да се чака ли или още нещо да направя?
 
От: Как да насоча домейн към blogger, без www отпред?

A-records (optional)
The following action links your naked domain (example.com) to your actual site (www.example.com). If you skip this step, visitors who leave off the "www" will see an error page.
Enter your domain name in the format example.com, and list the I.P. addresses shown below in the "A" section. You'll need to create four separate A-records which point to four different Google IPs.

216.239.32.21
216.239.34.21
216.239.36.21
216.239.38.21

:arrow: http://support.google.com/blogger/bin/static.py?hl=en&ts=1233381&page=ts.cs
 
От: Как да насоча домейн към blogger, без www отпред?

Нещо не мога да се оправя с тоя панел на суперхостинг, ще пиша на съпорта. Само където още не си виждам домейне, нещо тия dns-и на доставчика ми май, че през прокси се отваря.
 
От: Как да насоча домейн към blogger, без www отпред?

Аз съм направил пренасочването без www. Сега опитах презареждане с www и ми даде грешка 404. Имам опция в Цпанела да пренасоча И с www. Има ли смисъл?
Отдавна се канех да питам за това www - какво става с него и какво става без него? Понеже в Цпанела имам по два реда за домейн и поддомейн - с www и без www.
 
От: Как да насоча домейн към blogger, без www отпред?

Аз съм направил пренасочването без www. Сега опитах презареждане с www и ми даде грешка 404.

mvmrik говори за друго пренасочване - това в Блогер. А пък за теб - щом ти дава грешка, значи не си направил пренасочването правилно.
 

Горе