Как да получа фактура от Фейсбук за реклама?

3ds

New Member
Здравейте,

Плащам на Фейсбук за реклама. Въвел съм данни за юридическото лице включително и BG данъчен номер.
Фейсбук си дърпат редовно парите от сметката, но не ми изпращат фактура.
Миналата седмица в профила пишеше, че билинг периода е до 31 март и очаквах като изтече да ми пратят нещо на е-мейла, но до ден днешен нямам нищо.
Рових навсякъде и не намерих от къде да си я изтегля проклетата фактура.

Притеснява ме момента, че след като съм дал БГ ДДС номер би имам задължение да си самоначислявам тук ДДС, а аз нямам документ за основание. А от февруари си вземат парите...
Освен това самия Фейсбук не би следвало да ми начислява тяхното ДДС (ирланско мисля че беше).

Имали ли сте подобни грижи?
Някой взимал ли е фактура от Фейса?
 
От: Как да получа фактура от Фейсбук за реклама?

Здравейте,

Плащам на Фейсбук за реклама. Въвел съм данни за юридическото лице включително и BG данъчен номер.
Фейсбук си дърпат редовно парите от сметката, но не ми изпращат фактура.
Миналата седмица в профила пишеше, че билинг периода е до 31 март и очаквах като изтече да ми пратят нещо на е-мейла, но до ден днешен нямам нищо.
Рових навсякъде и не намерих от къде да си я изтегля проклетата фактура.

Притеснява ме момента, че след като съм дал БГ ДДС номер би имам задължение да си самоначислявам тук ДДС, а аз нямам документ за основание. А от февруари си вземат парите...
Освен това самия Фейсбук не би следвало да ми начислява тяхното ДДС (ирланско мисля че беше).

Имали ли сте подобни грижи?
Някой взимал ли е фактура от Фейса?

Порови се в имейла си, там пращат линк с фактурата за разпечатване.
 
От: Как да получа фактура от Фейсбук за реклама?

Порови се в имейла си, там пращат линк с фактурата за разпечатване.

Рових, ама не намирам...

Кога го изпращат този мейл? Имам предвид ако билинг периода е бил 31 март в какъв срок трябва да очаквам мейла?
 

Горе