Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Значи почти си направих блога, само едно нещо ме спира и това е следното.


Снимка 1


Снимка 2

Искам да публикувам(Снимка1) обяви в съответните раздели(Снимка 2)? Как може да стане това ?
Някой да има някакви предложения..?

На този етап мога само да натискам бутона "Редактирай" и с него мога да редактирам единствената публикация.
Но искам да пускам НОВИ публикации? Както в първия раздел.. Там мога да си пусна 10..

Опитах се и, не мога да намеря нищо!

Помагайте! :(
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Използвай етикетите като категории, но при този случай ти използваш страници, което не е много подходящо. Съветвам те да изтриеш страниците освен контакти. После слагаш притурка за етикети/категории и това е.
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Значи явно няма публикуване във всеки отделен раздел така ли?
Защото сега пробвах това с Етикетите, и не ми хареса :(..

Като бутони седят доста по-красиво..
Поне на мен повечко ми харесва..
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Еми слагаш една притурка за етикетите със заглавие "Категории" и това. То разликата не е голяма, като напишеш 2-3 букви в текстовото поле за етикети, то ти показва възможните варианти, представи си, че е падащо меню ;)
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Хаха :D..

Ще карам на един пост и това е :D..
Доста дълъг пост ще е.. ама какво да се прави хаха :D
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Човек, гледам че си нов в блогър и не ти е ясна цялата навигация и структура.

Етикети = Категории , страници - отделни странички, например за контакт или нещо подобно.
Това, че не ти харесва как излизат, веднага може да се промени с малко мисъл - правиш си меню с връзки и там добавяш линкове към урл адресите в етикетите, или пък чрез снимки ( меню като HTML/CSS TEXT ). Доста време съм ползвал блогър, преди да премина на wp, но определено не е толкова дървен, колкото изглежда - виждал съм какви ли не модификации и ако си играеш няколко месеца да го разучиш - после всичко ще ти е лесно и ще знаеш кое как става.
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

Човек, гледам че си нов в блогър и не ти е ясна цялата навигация и структура.

Етикети = Категории , страници - отделни странички, например за контакт или нещо подобно.
Това, че не ти харесва как излизат, веднага може да се промени с малко мисъл - правиш си меню с връзки и там добавяш линкове към урл адресите в етикетите, или пък чрез снимки ( меню като HTML/CSS TEXT ). Доста време съм ползвал блогър, преди да премина на wp, но определено не е толкова дървен, колкото изглежда - виждал съм какви ли не модификации и ако си играеш няколко месеца да го разучиш - после всичко ще ти е лесно и ще знаеш кое как става.

Би ли ми дал някакъв примерен блог? Твой или на някой друг ? За да ми стане по-ясно всичко..
 
От: Как да публикувам в блога ми? (blogspot)

www.bg-seo.net за това се сещам - има примери - какво са страници, какво са категории ( labels - етикети ).
 

Горе