Как да разбера колко линка трябва да купя за да излезе уеб сайт на първа страница

Webcomm

New Member
Здравейте на всички,

В момента се уча на SEO и все още има много да уча.Не мога да разбера как да определям колко статии и линкове трябва да закупя и от какъв page rank за да избутам сайт на поне първа страница. Знам, че има значение много други неща, като например уникално съдържание и от колко време е домейна meta ключови думи и тнт. но не ми е ясно колко трябва да закупя или просто копувам и чакам :) ?
Подбрал съм блогове, сайтове с тематиката на уеб сайта които оптимизирам!

Благодаря Ви предварително!
 
От: Как да разбера колко линка трябва да купя за да излезе уеб сайт на първа страница

Линковете създадени по естестен начин няма как да бъдат много или достатъчно. Колегата отгоре е прав че така ще разбереш как конкурентите създават линкове, но ти също трябва да имаш нещо повече от това ако искаш да си по-напред от тях. Логично
 
От: Как да разбера колко линка трябва да купя за да излезе уеб сайт на първа страница

Като напиша тази програма в интернет и не ми излиза нощо.Може ли да ми я напишете на английски?
Кое е по важно статия с линк и не-толкова важен page rank или само линк в футър с по голям page rank.
И още един въпрос, кое е по добре два линка с page rank 5 ili 6 ili повече линкове с по малък page rank, кое ще има повече ефект?
Благодаря Ви!
 
ужас... къде четеш за сео

сео не е само купени линкове...

най ценни са линковете от страница (не сайт) която се ранква (дори и по назад от топ 50, дори да е пр NA 1,2) за това което искаш да се ранкваш пр е ориентировъчен за линк джуса на сайта от който имаш линк но само толкова... и такъв линк ще те изтреля по напред отколкото да купиш пр 5 в различна ниша ... такава страница няма да ти преле толкова линк джус но не линк джуса е важен а ранкинга ...


рагледай секциата за сео прочети вжаните теми направи SEO Expert Quiz на ранд фишкин виж отговорите свали си WEBCEO и разгледай безплатния курсд към него и доста неща ще ти станат ясни
 

Горе