Как да си направя `Thank you button` или баннер за donation ??

zeron

New Member
Здравейте,
в момента работя над форум за гейм геар всичко за онлайн игрите мморпг ммо рпг шуутер и такива работи .. . Та въпросът ми е мога ли да регистрирам форума в онази работа в гоогле 'ас... нещо си и в genbucks ако неможе ще стане ли ако прикача форума към някой блог или сайт с безплатен хостинг :( ?? Другият ми въпрос е как да си направя нещо като банер който при кликане да отваря пей пал да ми пращат сумата от 1 долар ?? гледал сам по други блогове има малка картинка с 1 бира и на пише `if you like this post click here to buy me a beer , its the least you can do ` , аз мога ли да си направя нещо такова :( Този форум работя над него 2 нощ и доста добре става за сега ако успея да го вкарам някаде да вадя монеу от него ще е много добре но незнам как и каде ще ми предложите ли нещо БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :):clap::clap:
 
От: Как да си направя `Thank you button` или баннер за donation ??

Paypal доколкото си спомням предлагаха donation банери . Само трябва да имаш акаунт там .


https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_pdn_donate_techview_outside

Ето тука ти е бутона и сорс кода на бутона . Предполагам сам може да си направиш промените по него .
 

Горе