Как да сложа 2 сайта...

BHuMaHuE

Member
Значи регнах се в genbucks и използвам безплатния хостинг за сайта ми... искам още 1 сайт да си направя и пак да позлвам безплатния хостинг какво трябва да направя
 
мда, нз дали е тук, мястото, но за да не пускам нова тема...

Има ли някакъв лимит на хостовете от ГБ, защото аз имам 3 и преди няколко дена повтарям процедурата за 4-ти, ама...на :? ?
 
iNDESiGN каза:
мда, нз дали е тук, мястото, но за да не пускам нова тема...

Има ли някакъв лимит на хостовете от ГБ, защото аз имам 3 и преди няколко дена повтарям процедурата за 4-ти, ама...на :? ?
не съм запознат айс или блинки да кажат те са навътре яко
 
iNDESiGN каза:
мда, нз дали е тук, мястото, но за да не пускам нова тема...

Има ли някакъв лимит на хостовете от ГБ, защото аз имам 3 и преди няколко дена повтарям процедурата за 4-ти, ама...на :? ?
аз пък имам около 3-4 хоста единия май не го ползвам, а на другия съм хостнал сайт който няма връзка с ГБ(засега) :)

Бонг е много свясно момче :) поговорихме по icq и му казвам " ще ползвам хоста за един мой сайт и за гб също" той вика " няма проблем бате, само да не забравиш да промотираш и нас :) " ;)

Тъй че предполагам че няма да имаш проблем ;) Пиши му по icq-то 1-во по-лесно 2-ро не се получават винаги писмата :?
 
Мдам много са готини и неправят проблеми за глупости колкото ви трябва толкова :)

Виште дали опцията за адон домеинс вие включена и можете да си добавяте домеини към сегашния хостинг сами без да се налага да пишете на бонг не съм ползвал безплатния от много отдавна и затова несъм сигурен включено лие :)


ПП не съм много сигурен но бонг маи е жена :)
 

Горе