Как да финансираме своя бизнес старт.

highlife

Member
Ще започна тази статия с две доста противоречиви според мнозина твърдения. Първо: пари за стартиране на бизнес има много и всеки може да получи финансиране. И второ: финансиране не ви трябва. Или поне – в много от случаите.

Наоколо е пълно с хора, които твърдят, че видите ли ако някой им даде 10, 20, 50 хиляди лева, те ще развият успешен бизнес. Според тях, те знаят какво трябва да направят, имат всички необходими качества, но никой не иска да подкрепи усилията им. Затова и не стартирват. Същевременно обаче ако поговорите с малко повече инвеститори и успешни предприемачи, ще установите, че също толкова често се среща и обратното твърдение: според тези хора, липсват качествени проекти, в които те биха могли да вложат парите си.

от: http://newbusiness.bg/articles/view/2827/kak-da-finansirame-svoya-biznes-start
 

Прикачени файлове

  • 3b60cb4e0140d91ae6ccceea9f04dfb786544236.jpeg
    3b60cb4e0140d91ae6ccceea9f04dfb786544236.jpeg
    144.5 KB · Преглеждания: 29
Последно редактирано от модератор:
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Оправи малко статията и ще я прочета цялата, в тоя си вид е мъка та мъка.
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Да, сега е чудесно :)

Трябва да се гради репутацията и трябва да се помага на хората от форума, затова ги поствам :)
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Като пействаш такива статии, пускай част от материала и слагай линк към първоизточника... Така не помагаш на никого, а даже може да навредиш и на форума и на първоизточника.
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Като пействаш такива статии, пускай част от материала и слагай линк към първоизточника... Така не помагаш на никого, а даже може да навредиш и на форума и на първоизточника.

Добре, благодаря за съвета :)
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Като пействаш такива статии, пускай част от материала и слагай линк към първоизточника... Така не помагаш на никого, а даже може да навредиш и на форума и на първоизточника.

Абсолютно съм съгласен, на highlife не един път му се направи забележка, но този образ продължава да краде чужди статии.

След като той не иска да споменава първоизточника, го правя аз: newbusiness.bg.

Сега проверих - белята вече е сторена. Форума с тази крадена статия излиза по-напред от първоизточника. Като следствие на кражбата на такива статии може да се очакват всякакви негативни последствия, най-малкото репорт на авторите на материала пред Гугъл!

highlife - Така, с тези свои действия не си полезен на никого, спри да крадеш чуждия труд, уважавай го.

А тази тема се репортва на админите за да преценят те какво да направят по въпроса, защото на мен като член на този форум не ми харесва форума да придобива име и да се класира в серпа с крадени материали.
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Аз не крада, аз просто споделям и искам да помогна :)
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Аз не крада, аз просто споделям и искам да помогна :)

Точно това което правиш е кражба! Вече обясних, какви последствия може да има за форума или шега ти се струва това, newbusiness.bg като първоизточник да репортнат форума пред Гугъл за кражба на съдържание?
 
Re: От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Като пействаш такива статии, пускай част от материала и слагай линк към първоизточника... Така не помагаш на никого, а даже може да навредиш и на форума и на първоизточника.

Пейства ги, защото прочете че стандартния потребител на форума не е тук само да продава фейсбук страници, а и за да е полезен на форума и сега трупа актив за да не яде бана след седмица :)
познах ли хайлайф? :)
 
От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Точно това което правиш е кражба! Вече обясних, какви последствия може да има за форума или шега ти се струва това, newbusiness.bg като първоизточник да репортнат форума пред Гугъл за кражба на съдържание?

Еми, някой от админите да я изтрие щом е така. :)
 
Re: От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Абсолютно съм съгласен, на highlife не един път му се направи забележка, но този образ продължава да краде чужди статии.

След като той не иска да споменава първоизточника, го правя аз: newbusiness.bg.

Сега проверих - белята вече е сторена. Форума с тази крадена статия излиза по-напред от първоизточника. Като следствие на кражбата на такива статии може да се очакват всякакви негативни последствия, най-малкото репорт на авторите на материала пред Гугъл!

highlife - Така, с тези свои действия не си полезен на никого, спри да крадеш чуждия труд, уважавай го.

А тази тема се репортва на админите за да преценят те какво да направят по въпроса, защото на мен като член на този форум не ми харесва форума да придобива име и да се класира в серпа с крадени материали.

сложих директен линк до източника и оставих само един абзац каткто е съобразено с феър юсидж копирайт полисито и няма да ги накажат

Виж файлът 9595

проверих по заглавие не излизаме преди автора в мойте резултати (не цъкам никъде по предприемач резултати ) ако някой го вижда - гугъл персонализира и за не логнанот ако не си трие кукитатат а(флаш кукитата също - нужен е допълнителен плъгин за тяхното чисте дори за файърокс) и ви изкарава резлутати от домейни който спте цъкали преди напред

и допълнително сложих и quote - според някой сео тестове Г прескача текста в цитат (поне при удпреси)
 
От: Re: От: Как да финансираме своя бизнес старт.

сложих директен линк до източника и оставих само един абзац каткто е съобразено с феър юсидж копирайт полисито и няма да ги накажат

Виж файлът 9595

проверих по заглавие не излизаме преди автора в мойте резултати (не цъкам никъде по предприемач резултати ) ако някой го вижда - гугъл персонализира и за не логнанот ако не си трие кукитатат а(флаш кукитата също - нужен е допълнителен плъгин за тяхното чисте дори за файърокс) и ви изкарава резлутати от домейни който спте цъкали преди напред

и допълнително сложих и quote - според някой сео тестове Г прескача текста в цитат (поне при удпреси)

Благодаря, ако съм допуснал някаква грешка, се извинявам :)
 
От: Re: От: Как да финансираме своя бизнес старт.

проверих по заглавие не излизаме преди автора в мойте резултати (не цъкам никъде по предприемач резултати ) ако някой го вижда - гугъл персонализира и за не логнанот ако не си трие кукитатат а(флаш кукитата също - нужен е допълнителен плъгин за тяхното чисте дори за файърокс) и ви изкарава резлутати от домейни който спте цъкали преди напред

Проверих резултатите с чист браузер, но явно ще трябва да се внимава още повече и едва ли не да се вземе отделна машина, която е само за проверяване на резултатите в серпа.
 
Re: От: Re: От: Как да финансираме своя бизнес старт.

Проверих резултатите с чист браузер, но явно ще трябва да се внимава още повече и едва ли не да се вземе отделна машина, която е само за проверяване на резултатите в серпа.

няма нужда от машина :) нали сега е на мода виртуализацията теглиш един безплатен virtualbox от oracle https://www.virtualbox.org/

и си зареждаш каквато искаш чиста ос вътре да си чекваш - най лесно линукс :)
 

Горе