Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

lqllqlq

Well-Known Member
Здравейте,
Въпроса е ясен.
Знам за варианта счетоводен софтуер, но на този етап не ми е нужен. Трябва ми програмка, с която да генерирам гаранционни карти и да си влизат в един вид БД. Съответно да има някакъв вид темплейт за самата бланка и тн. Компромисен вариант е складова програма с подобна опция, но в момента 200лв за софтуер, на който 80% от възможностите няма да ползвам не ми се дават.
И да сетил съм се за опцията да се направи бланка и да се принтира, а данните да следят в ексел, ама ако има по-лесно решение ще е по-добре.
Та, някой ползва ли такова чудо или да сподели препоръки?
 
От: Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

Аз съм на варианта с бланка с входящ номер и таблички ексел. Най - отдолу дата и печат на фирмата с моя подпис. Не е чак болка за умиране. Но ми даде идея и ще потърся нещо по-лесно из нета.Ако открия ще пусна линкове
 
Последно редактирано:
От: От: Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

Аз съм на варианта с бланка с входящ номер и таблички ексел. Най - отдолу дата и печат на фирмата с моя подпис. Не е чак болка за умиране. Но ми даде идея и ще потърся нещо по-лесно из нета.Ако открия ще пусна линкове

Би било супер, защото се оказа, че ако търси човек счетоводни програми със склад има много, на всякакви цени, но мен ми е нужно нещо просто и безплатно. Да не говорим, че складовите програми са с модули за ф-ри, разни ДДС-та и тн, които поне на този етап са ми напълно излишни.
Мислех варианти със следене в таблица, но взеха да стават много - таблици за гаранции, за приход, разход, заприхождаване, продажба...И ситуацията е нито за някаква сериозна програма, нито да продължават така нещата, че 1 продажба и следват адските попълвания и ритуали :)
 
От: Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

Опитай Микронинвест Склад Про, ВладовСофт или СтореХаус и 3те съм тествал, но нямам нервите да въвеждам 410 продукта един по един. Опростих нещатата с няколко таблици и отделно следя през админстрацията на Престашоп платформата продуктите, наличности, най-продавано и там другите ала-бала
 
От: Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

Склад про и 2рото за сега са неоправдана инвестиция, 3тото го тестваме в момента. Проблема е именно в липсата на нерви за качване, а и нещата стават малко по-криви при наличие на няколко доставчика и паралелен внос на стока. Съответно гаранциите от доставчици трябва да кореспондират на номер гаранция издадена от нас, а тези за внесената стока са си между другото...
За сега оставам на ниво бланка за гаранция + таблица за описа на издадените + тестове на някакви складови програми, които ме дразнят с сложнотиите си :)
 
От: Как и от къде генерирате гаранционни карти при продажба?

Ами като забогатеем ще наемем персонал и ще ги гърчим да качват продукти :lol: До тогава таблички и моливче :)
 

Горе