Как ме нервират подобни писма в пощата ми...

harkon

New Member
Как ме нервират подобни писма в пощата ми...


Здравейте !

Изпратих Ви оферта за Програма № Т-68359/0049 ПЕЧЕЛЕТЕ КАТО НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ Такса: 49.85 лв.

ПЕЧЕЛЕТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНО КАТО РЕГИОНАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕ на утвърден производител на: визитки, стикери, етикети, честитки, покани, фирмени бланки, удостоверения и др.

*ДИНАМИЧНА И ИНТЕРЕСНА САМОСТОЯТЕЛНА РАБОТА.

Предлагаме Ви: пълна техническа поддръжка; ясна инструкция за работа; подробни и полезни ръководства за развитие на дейността Ви.

*До 260 - 580 лв./месечно по нарастваща схема.

*Сами определяте работното си време!

*ВКЛЮЧВАНЕ – ВЕДНАГА!

Заявихте ли офертата ?

Ако не сте, моля ако желаете, отговорете на e-mail адрес [email protected] какво Ви спря. Информацията ми е необходима за анализиране на дейността ми и подобряване на технологията на работа.

Ако сте заявили, моля e-mail адрес [email protected] изпратете следната информация

1. Пощенски код на населеното място, номер и дата на пощенския запис.

2. Преведена обща сума (лева)

3. Номера на програмите № Т-68359/0049, № Т-68359/ .............. , които сте заплатили с този пощенски запис, т.к. с един запис може да сте заявили повече от една програма.



С коя/и програма/и работите сега ? От колко време ?

Достатъчни ли са указанията, дадени от Агенцията, за стартиране на работа с програмата/ите ?

Търсите ли съдействие от Агенцията ?

Получавате ли го ? До каква степен Ви удовлетворяват получените отговори ?

В кой регион сте представител на агенцията ?

Оправдаха ли се очакванията Ви за допълнителни доходи ?

Какви предложения за подобряване на работата имате.

Вашето мнение е много важно за мен.

От средата на месец юли 2008 г. започнах работа към Агенция "Женина" на позиция телефонен/интернет маркетиг.
Мислех, че ще мога да имам някакви реални допълнителни доходи към пенсията си.
До настоящия момент очакванията ми не са реализирани напълно.

Търся какви грешки допускам в работата си. Например:
1. Не добре рекламирам офертите/програмите в нета;
2. Не ясно и недостатъчно обяснявам по телефон, в е-майли или по скайпа информацията за тях;
3. Програмите не са добри;
4. Офертите са скъпи и хората не могат да ги заплатят;
5. Други причини ..... Какви са ?

Търся отговор на въпросите си, с цел подобряване на организацията и технологията на работата си .

Според мен, най-лесно бих го намерила, ако "пия вода от извора" (т.е. от всички Вас).
Написах писма (каквото сте получили и Вие) до всички, проявили интерес към офертите и на които ги бях изпратила.

Сега анализирам получените отговори.

Моля изпратете тази информация.

Благодаря предварително за разбирането и съдействието.

С уважение: Милка Илиева
 
От: Как ме нервират подобни писма в пощата ми...

Нормално е да те нервират.Много хора биха ги приели сериозно, други биха ги изтрили веднага.Не трупай негативи, трий и се радвай на една от най- добрите способности на човешкия мозък, да забравя.:)
 
От: Как ме нервират подобни писма в пощата ми...

Егати странния мейл тая оферта ли ти прави, проучване ли или просто иска 49,85 :lol:
Какви ли не мошенгии измислят да връзват балъците.

На теб поне ти пишат нещо да четеш, мен като са ме нападнали някакви гадни спамари и по 30 писма на ден празни с някакъв прикачен файл(какъв е не искам да знам). 45 мейла блокирах и няма оправия
 

Горе