Китайски сайтове

Alinka

Member
Здравейте,
какво ви е мнението за популярните китайски сайтове.
Заслужава ли си да се поръчва от тях.
Качеството отговаря ли на снимките.
Каква ми е гаранцията, че ще получа това което виждам.
 
От: Китайски сайтове

Здравей, качеството въобще не отговаря доста често на това в обявите. Ако ти изпратят първия път нещо с добро качество то при следваща поръчка от същото място е почти сигурно, че няма да е така. Трудно се случва на добро партньорство. Иначе ако питаш за инцидентни поръчки си заслужава, защото ако не отговаря стоката на тази в обявата имаш възможност за рекламация и веъщане на сумата заюлатена от теб. Говоря за AliExpress :)
 
От: Китайски сайтове

Трябва ми качество. Стоките които ме интересуват масово се предлагат по американските сайтове вероятно при тях нещата са по различни предварителни договорки и т.н.
 
От: Китайски сайтове

Търсиш търговци с добър рейтинг, от по-дълго да съществува магазина и поръчваш. Проба/ грешка докато налучкаш читав партньор с читава стока. Китайчетата често работят с Дропшипинг - ти им поръчваш, а те се свързват със завода проозводител на стоката, който ти я изпраща директно към теб. За тва не се знае какво ще реши да ти пробута завода.
 
От: Китайски сайтове

Малко извън темата , но от началото на юли има някакви промени в пощите/митниците , за почти всяка стока ми идват некви писма , че стоката ми е на митница и трябва да пращам документи за да ми я освободят .
 

Горе