Кои групи сте слушали най-много

deffnews

Well-Known Member
Групи, дуети и т. н.
Другата тема...ме накара и си викам да си припомня с каква музика съм си промивал най-много...
Се опитвам да се сетя хронологично.

Хм, мисля че се почна с Майкъл Джексън, Ванила Айс и live crew, обаче тях не съм ги слушал чак толкова много. Рапа съм го извъртял почти всичкия и американски и български.
Имаше много слушане на Гумени Глави, Амнистия. Regulate G funk era съм го скъсвал от въртяне. DRS, Гуано Йепс, Лимп Бизкит - там вече има наистина ненормално количество часове минало в слушане.

То всъщност, като махна крясъците и дрането и хасъл метъла и още по-неприятни и от тях, май съм слушал всичко, включително чалга.
 
Едно време преди да спра да свиря бяхме в една компания с Крезо...

Не пропусках концерт на Щурците! Дори са ме заключвали по тошково реме по време на концерт


По тошково време Ахат репетираха в читалище Лиляна Димитрова и със Звезди бяхме приятели


с Еридан сме и сега много близки покрай тях се запознах на живо с Джони Джоели

 
И Контрол и Атлас съм слушал, и Хиподил и кой ли не. Беше като музикално прасе, но ориентирано най-вече към рап.
Обаче Фред Дърст как ги събра, той самия по-скоро не може да пее на живо (има някои редки изключения), но беше цар на маркетинга, а отделно събра много сериозни музиканти. Само като кажеш DJ-я на House of Pain и Уес Борланд, който не съм чул други китаристи да не го хвалят.
 
Обстоятелствата се опитват да налагат норми.

 

Горе