Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампания?

Enjoy

Member
Привет,

аз на отделна дума не съм имал повече от 8, а средно за кампания 6-7. Любопитно ми е при вас как е и колко е зора, за да имам над 8 :)
 
От: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

Имам предвид АдУърдс ППЦ кампания, а не СЕО
 
Последно редактирано:
Re: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

да нямаш на предвид ctr? иначе и цтр участва в определяне на ранкинга

куалити скор е друго само греат ок и пур и не е включен баидефулт в акаунта виж атачмнънта



иначе 11.11 цтр на един киурд на кампания катро цяло 4 но да знаеш ако е с повечко киурди над еденица е добре
 

Прикачени файлове

  • 1.gif
    1.gif
    5.4 KB · Преглеждания: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    19.3 KB · Преглеждания: 23
От: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

да, не е включен по подразбиране, и като го включиш е ОК, Грейт, Пуур, но на самата ключова дума отдясно имам една иконка на лупа и като я цъкнеш излиза малък прозорец дали се показва рекламата и куалити скора като дума + като цифра от 0/10. За тази цифра питах... максималния куалити скор е 10, аз на отделни думи имам 8 и средно за кампания 7, но се чудех колко е трудно да стане повече и исках да сравня с някой друг, който ползва Адуърдс... Според мен куалити скор от 10 би трябвало да даде теоретично най-ниската минимална цена за дума на първа страница.
 
Re: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

и аз да има нещо което не съм забелязъл случвасе ама адурдс е само за спомагателен доход ... ами и при мен е 8 на геит киурдите в продуктовите кампани добрият стар киурд стъфинг по лендинг пеиджа + бърз хостинг + това че сайта е деиндексиран от Г и не ми пука за сеото.... правят добра комбинация... :)
 
От: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

защо казваш за адуърдс че го ползваш само като спомагателен, ако си деиндексиран и нямаш СЕО ползваш други по-евтини ППЦ-та ли?

замислям един сериозен кииуърд стъфинг по лендинг пейджовете на нормален индексиран сайт, но само ако клика идва от ППЦ, иначе не. Мислиш ли че мога да бъда наказан с деиндексация в гугъл заради това?

Мерси
 
Re: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

е деиндексирани с няколколко ГБ темплеити :| Вече кажи речи почти 5 години в онлайн бизнеса оставаше само тези да са ни сайтовете... просто кофти защотото бяха от флагманите на фирмата ни а ГБ са най-добре конвертиращата програма в хербал индустрията :( Като поразцъкаш и с другите ще го устетиш...

как и да е един взимаш си един нов домеин качваш тремплеит и стъфиш стабилно и не ти пука не експерименираи стъфинг на сайт на който правиш сео

на малките ппцта разъкваи предпазливо... цъкал съм с някои но в момента не...
 
От: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

да те попитам пак, да съм сигурен че съм те разбрал правилно...

ако имам нормален сайт, който ще му мъча СЕО мисля от ППЦ да подавам като параметър индекс на кииуърда и при отваряне ще пъхна кийуърда в тайтъла и първия хединг, но това ще е само от ППЦ, при нормално отваряне на сайта тайтъла и първия хединг ще са малко по-различни. Целта ми е постигане на максимален куолити скор на всеки кийуърд. Иначе никъде в сайта няма линк с параметър за кийуърд, т.е. това е специално и само за ППЦ. Разсъждавайки не виждам проблем, сайта си е нормален, но само при ППЦ ще има малки промени в текста на 2 места.

Мислиш ли, че ще стане проблем за СЕО-то и от какво може да дойде?
 
Re: Кой е най-восокия куалити скор, който сте имали за ключова дума и средно за кампа

Това чак сега го видях ама съм луднал последните няколко дни

та значи защо държиш да е трдуно като може да е просто не ги съчетваи двете сложи ппцо на друг домеин ако искаш да го играеш хардкор един домеин е $10

- мързелив стъдфинг копваш си киурдидете от адурдс и ги пеистваш във футъра (мърялва работа ама деиства и си е за наказание в сеото):dи в таитъла също не всички но по голямата част от тях) :d трафика скача при голма кампания с един лендинг пеидж без да мениш бида ама бях недоволен от конвррсията като го пробвах :d

иначе културно може да го направиш с по малко киурди ама затова ти казвам експериментираи си с един домеин отделен от сеото
 

Горе