Колко печелите месечно от Интернет?

сложи и по-големи суми... то ако са под 500-600 лв. аз не виждам смисъл да се занимава човек.
 
MacTeP каза:
сложи и по-големи суми... то ако са под 500-600 лв. аз не виждам смисъл да се занимава човек.

ами аз съм скромна колкото толкова
 
adelina каза:
MacTeP каза:
сложи и по-големи суми... то ако са под 500-600 лв. аз не виждам смисъл да се занимава човек.

ами аз съм скромна колкото толкова

колкото толкова, обаче когато само от това се издържа човек не е съвсем така :)
 
MacTeP каза:
adelina каза:
MacTeP каза:
сложи и по-големи суми... то ако са под 500-600 лв. аз не виждам смисъл да се занимава човек.

ами аз съм скромна колкото толкова

колкото толкова, обаче когато само от това се издържа човек не е съвсем така :)

е да :)
ако само на това се разчита аз няма да спя по цели нощи докато не започна да изкарвам прилични суми(3-4 цифрени :) )
 
CrAzY-MaST каза:
MacTeP каза:
adelina каза:
MacTeP каза:
сложи и по-големи суми... то ако са под 500-600 лв. аз не виждам смисъл да се занимава човек.

ами аз съм скромна колкото толкова

колкото толкова, обаче когато само от това се издържа човек не е съвсем така :)

е да :)
ако само на това се разчита аз няма да спя по цели нощи докато не започна да изкарвам прилични суми(3-4 цифрени :) )

сигурна съм че могат да се спечелят приличните суми от онлайн бизнес както и от всеки друг бизнес
само че докато се спечелят е трудното не може да се живее на фотосинтеза нали
 
CrAzY-MaST каза:
е да :)
ако само на това се разчита аз няма да спя по цели нощи докато не започна да изкарвам прилични суми(3-4 цифрени :) )

Ами ако са под 3-цифрени те изобщо не са суми. Защо си губиш времето с форуми и блогове вместо да помислиш по въпроса ?
 
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
е да :)
ако само на това се разчита аз няма да спя по цели нощи докато не започна да изкарвам прилични суми(3-4 цифрени :) )

Ами ако са под 3-цифрени те изобщо не са суми. Защо си губиш времето с форуми и блогове вместо да помислиш по въпроса ?

ами последно време мисля по въпроса ;) но ме е хванал мързел...
сега след няколко дни ще пусна един много добър сайт, но тук идва и другия проблем- адсес- баннат сам от преди 2-3 години някаде и сега не ми обръщат внимание, а това ще е перфектен начин за пари от този сайт(както и още няколко)
иначе сега с афф се позадълбочавам малко, а и сега правя една сделка, абе общо взето мъча се :)

А и защо си губя/им времето с блогове и форуми ли ? Ами аз от тоя форум се "образовам" ;)

Гласувайте на анкетката да видим к'во ще покаже

Едит:
Имах предвид не три цифрени а с 3 нули(4 цифрени демек :) ) не съм се изразил правилно :roll:
 
под 100,но като се има впредвид че се занимавам с още куп работи са добре дошли и тези :)
 
CrAzY-MaST каза:
BigBoss каза:
Мен ми е интересно кои са тези с над 5,000лв на месец :)
Сигурно админите са наминали през сайта ми :)

Кои админи ? На този форум ли ?
 
не сме гласували ние не е важно кои колко прави 8)

Фирмите имат възходи и спадове със сайтовете си.... има се предвид имахме един сайт топ 10 за главния киурд и топ 10-50 за още 342 киурда описващи нишата но бате Г го деиндексира заедно с другите ГБ темплеити

Ама отново ще блеснем защото не ни е единствен а ако сте сериозни и много повече от 5 к може да се правят аз ви написах за бро които прави от 30 до 70 к на месец само от ГБ
 
за сега 00000000000000000000 и пак 000 ама , са се фащам и мисля да права печалби добрички :lol:
 

Горе