Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

mantaman

Well-Known Member
Колко приблизително би трябвало да струва изработването на андроид приложение за вече съществуващ онлайн магазин - нещо подобно на това на ебай
Хората които го ползват да могат да правят поръчки през него да получават известия за нови продукти да си следят статуса на поръчките и тн.

Знам че това е доста относително но ми е интересно поне някаква груба представа да придобия
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

5 000 лева.
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Ако ползваш някаква система като Magento, oscommerce и тн може да си качиш просто някакъв мобилен темплейт и ще бъде доста по-евтино - като скин за вече съществуващия сайт, вместо изцяло ново приложение.

Иначе magento си има възможност да ти генерира и приложение, е тука са цените: http://www.magentocommerce.com/product/mobile?utm_source=magentocommerce&utm_medium=topnav#
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Най-евтино ще излезе да се плати на дизайнер да принесе всичко в мобилна версия. Приложение мога да ти направя след като мобилната версия е налична.
Т.е. отваря директно мобилната версия на сайта но от собствено приложение.
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Разгледай appmakr.com това е инструмента на Гугъл за разработка на мобилни приложения. Или също така mobi-cart.com.
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

А нещо за Опен карт? Така и така сме почнали. Нещо като екстеншън за мобилна версия.
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Евалата на момчето цената е съвсем приемлива - дано да бачка читаво

ПП
Сега го разгледах до колкото видях това всъщност е мобилна версия на сайта не е самостоятелно андроид приложение
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Лепиш си тази мобилна версия а приложението се прави много лесно. Колегата ти е предоставил няколко варианта отгоре.
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Има ги и по-ефтини, гледах наскоро за 4,200 лв, но не помня точно къде .. поразгледай из интернета. :-o
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Някакви съвети за мобилно андройд приложение за магенто? Има ли смисъл за момента да се инвестира?
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Някакви съвети за мобилно андройд приложение за магенто? Има ли смисъл за момента да се инвестира?

Ако става въпрос за около 5к не мисля че е оправдана инвестиция - ефекта ще е по скоро имиджов да покажеш че фирмата е в крак с новите тенденции.

Това е като да инвестираш в интеграция на пайпал и кредитни карти и други платежни методи - И в крайна сметка 99% от продажбите - Наложен платеж :)

Със сигурност делът на хората пазаруващи през телефони ще се увеличава обаче трябва да си доста силен магазин и да имаш много силна маркетингова политика с промоции ниски цени и тн. за да накараш хората да си качат на телефоните твоето приложение - защото ако им е за еднократна покупка нищо не им пречи да се пердашат през мобилната или стандартната версия на телефона.
 
Последно редактирано:
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Колко приблизително би трябвало да струва изработването на андроид приложение за вече съществуващ онлайн магазин - нещо подобно на това на ебай
Хората които го ползват да могат да правят поръчки през него да получават известия за нови продукти да си следят статуса на поръчките и тн.

Знам че това е доста относително но ми е интересно поне някаква груба представа да придобия
Прати ми сайта за да ти направа безплатно мобилно приложение за андроид на онлайн магазина(демо) за да прецениш дали те устройва.
 
На мен пък много ми допадна това.

Някой пробвал ли нещо подобно? И въобще клиентите тук в БГ-то използват ли app-ове на онлайн магазини?

Има ли някой от вас, който да сподели опита си в тая сфера? Много сe чудя и ми е мерак да пусна към моя OC един арр, но все си мисля, че интереса ще е нулев. Особено ако онлайн магазина не е насочен към точно конкретен бранд?

Какво мислите? :)
 
От: Колко струва изработването на Андроид приложение за Онлайн Магазин

Здравейте, ще си позволя да ползвам темата за едно въпросче. А колко би струвало да се направи мобилно приложение тип социална мрежа за определена тематика? В общ вид приложението трябва да има room-ове за определени категории и таймлайн, на която да са постовете и да могат да се коментират... общо взето това е основното !
 
Как не те беше срам да дигнеш тема от 2016 за да си направиш реклама...
Няма лош, че я е вдигнал. Може пък някой да се е модернизирал вече и да напише 5 реда за Progressive Web Apps..... това с приложенията е малко остаряла практика.
 

Горе