Колко често трябвa дa пишете във форум, зa дa ви кликaт нa подписa

tedkata_m

Well-Known Member
Не стaвa въпрос сaмо тук, a по принцип, в посещaвaни aнглоезични форуми. Нaпример aко нa ден пишa по 30 постa или теми дaли ще докaрaм 20 кликa през подписa ми?
 
От: Колко често трябвa дa пишете във форум, зa дa ви кликaт нa подписa

Ако пишеш в "most viewеd threads" според мен може и повече да докараш от 20 клика.
 
От: Колко често трябвa дa пишете във форум, зa дa ви кликaт нa подписa

Не мисля, че има точен отговор. Зависи от подписа - тематичен ли е, привличащ ли е, как е форматиран. Зависи и от потребителите на самия форум. Мисля, че са не малко фактори, но както каза колегата по-горе, ако пишеш в популярни и повече дискутирани теми ще има повече гледания и съответно повече кликове.
 
От: Колко често трябвa дa пишете във форум, зa дa ви кликaт нa подписa

Донякъде можеш и сам да си таргетираш посетителите, в зависимост за какво се отнася сайта в подписа.

Например, може да пуснеш една тема от сорта на:

Заглавие- Badminton in East London- where?

И после в темата- Здравейте, аз съм Теодор, бивш състезател и настоящ треньор по бадминтон съм.
В началото на януари ще бъда за 2 седмици в Лондон и бих искал да обменя опит с местните играчи и треньори. Може ли да ми кажете къде има бадминтон клуб в Източен Лондон?


Има големи шансове темата да се ранква добре в Google и да ти носи трафик. Можеш да си направиш още един акаунт, с който да поддържаш дискусията жива и да up-ваш темата, когато утихне.
 

Горе