Предлагам: Копирайтинг услуги, редакция на текст

hrisiwrite

Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте, предлагам услугите си за писане и пренаписване на статии. Имам опит, работила съм за няколко сайта и различни фрийланс проекти.

Накратко - за онези, които решат да се възползват от услугите ми:
- освен с писане и пренаписване, имам желание да се занимавам и с нещо различно, но сходно - поддържане на ФБ страница, писане на описания, субтитри и други подобни, би ми било интересно да опитам нещо, с което досега не съм се занимавала, да се уча и да трупам опит;
- ако някой поиска, мога да изпратя мои примерни неща, но предлагам и следния вариант - примерна статия, която не се заплаща и която ще определи дали ще започнем да работим заедно;
- цена на писане на статия: 100 думи - 6 лв., 200 думи - 10 лв. и т.н. 300 думи - 14 лв., 400 думи - 18 лв., 500 думи - 22 лв. и т.н.;
- цена за пренаписване на статия с готов изпратен линк - 100 думи - 4 лв., 200 думи - 6 лв., 300 думи - 8 лв.; 400 думи - 10 лв. и т.н.
- пиша само на български език;
- статиите ми са с над 90% уникалност;
- плащане - по банков път или Еконт.
И така, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен чрез лично съобщение. Ще опитам да дам бърз, точен и ясен отговор. Благодаря за вниманието! :)
 
Последно редактирано:
Този уикенд имам възможност да поема кратка поръчка/пакет от статии, ако някой има нужда.
 
Здравейте, имам възможност да поема краткосрочен ангажимент (няколко статии) през почивните дни, ако са Ви необходими. Весели празници!
 
Здравейте, предлагам нова услуга - редакция на текст! :)

✍️ Тя включва редактиране на правопис, граматика, пунктуация, словоред - така че текстът да няма повторения и да звучи смислено. Тъй като не съм запозната с цените за тази услуга, слагам примерна такава от 10 лв. за страница на word (около 1500 знака) . Ако имате препоръки относно това, ще се радвам да ги чуя.

✍️ Редакцията може да бъде на цял сайт, статии, описания на продукти, постове за социални мрежи и т.н.

✍️ Ако имате въпроси или желание да работим заедно, ще се радвам да ми изпратите лично съобщение. Благодаря!
 
Важно! 🖐️
Здравейте, ако се нуждаете от разработване на съдържание, можете да ми пишете до петък 28.07 включително.👌
След това цените се вдигат. 🙂

Хубав ден!
 
Важно! 🖐️
Здравейте, ако се нуждаете от разработване на съдържание, можете да ми пишете до петък 28.07 включително.👌
След това цените се вдигат. 🙂

А знаем ли какви са цените в момента?
 

Горе