Коя е вашата повратна точка?

dalasweb

Well-Known Member
Спомням си предаване на Слави.Млада певица катастрофирала и оцеляла.Сега се радва,че е жива и осъзнава, че трябва да живее пълноценно и да се радва.Живота и се променил-коренно.Преди не е забелязвала изгрева и чуруликането на птичките и доста неща, защото все на купони е била в забързаното ежедневие.
Имате ли момент в живота ви, който е преобърнал всичките ви виждания за бизнес или усещания за живота, че трябва да се живее пълноценно или да се действа сега в бизнеса, или сте рискували с парите си противно на логиката?.А може да са няколко!
 
Последно редактирано:
всеки осъзнат в живота си има такъв повратен момент. Моят беше като се роди малката ми дъщеря. Преди нея не ми пукаше какъв риск ще поема , сега преди да предприема някакво действие мисля , анализирам и тогава действам. Единствено децата могат да променят манталитета на един човек ! Никой друг !
 
всеки осъзнат в живота си има такъв повратен момент. Моят беше като се роди малката ми дъщеря. Преди нея не ми пукаше какъв риск ще поема , сега преди да предприема някакво действие мисля , анализирам и тогава действам. Единствено децата могат да променят манталитета на един човек ! Никой друг !
Според мен разминаването с косача би преобърнало цялостната представа за живота.
Е зависи и много от чуствителността на човека и неговия характер
Живота си го деля на две части. До декември 2002 и след него.
Първата част купонджийската и неразумната.Работиш, имаш пари, приятели и всички те търсят за шоуто и запълване на времето си.Раздаваш се за приятели ,на които им помагаш по всяко време и никога не отказваш.Непукист и мислещ, всичко, което лети се яде и 'бе.
Другата част - разумната.Не работиш, нямаш пари, които да пръскаш.И приятелите изчезват.Тези с които си бил и си им помагал.Имаш нужда от тях, а тях ги няма.Псевдоприятели.
Започнах да си създавам друго обкръжение.Друг бизнес, други връзки и приятели.
От тогава по друг начин гледам на живота, когато ми спираха тока и си лягаш гладен.
Понякога със старите приятели се засичаме по улиците и само се поздравяваме.
Без подробности.Няма какво да си кажем.
Към новите приятели и познати съм резервиран вече.
Парен духа супа!
 

Горе