Купих си домейн от ГД но не го виждам

mantaman

Well-Known Member
Преди два дни от ГД с една поръчка си купих два домейна единият чисто нов и един изтичащ за 10 долара + 15 долара за подновяването му. След като ги платих новият веднага ми се появи в моят акаунт а другият вече два дни го няма. Предполагам че понеже не е нов му трябва някакво време за прехвърляне ама все си мислех че до сега трябваше да се е показал. Та се чудех дали не чака да направя още нещо или просто трябва да се изчака повече.
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

Здравей, ако е от аукциона ще му трябва минимум 5 дни.
Влез си в акаунта и после отиди на аукцион.
От падащото меню Bidding list отиди на Won. Там пише кога ще е ready. Т.е. кога ще ти влезе в акаунта.

Поздрави!
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

Мерси много и аз очаквах че ще се забави ама на вторият ден не издържах :)
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

След като го спечелиш се плаща и 7 дена се чака (поне при мене беше 7) да не би бившия собственик да се сети да го плати.
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

Днес си купих още един и на двата ми дава 27.02 явно излизат веднъж седмично и от това зависи колко ще чакаш
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

Днес си купих още един и на двата ми дава 27.02 явно излизат веднъж седмично и от това зависи колко ще чакаш

Здравей, не. Не са веднъж седмично. Зависи от датата на delete.
Този който си го купил днес си го взел по-евтино от онзи преди 3 дни, нали?

Аукциона е разделен на 2 части. Търг и closeout.
Ако вземеш домейна още на търга (т.е. биднеш $12+ и го спечелиш) го плащаш и както казва docenta, след седмица е твой. Мисля, че бившия собственик трябва да се изръси $80 за него в този период.

След като го спечелиш се плаща и 7 дена се чака (поне при мене беше 7) да не би бившия собственик да се сети да го плати.

Ако пък изчакаш и оставиш домейна да влезе в closeout, цената пада, както и времето да дойде при теб.
$9, $8 и в последна фаза - $5 - след 3-4 дни е в акаунта ти. (от скоро промениха closeout етапите, като добавиха още 2 дни за $11 и $10)
 
От: Купих си домейн от ГД но не го виждам

Вече не чакам нищо след като изпуснах онзи домейн за който ти ми каза - беше май на 12 долара - аз викам ще го чакам да спадне на другата сутрин реших да прескоча до вилата за няколко часа - там се повреди колата и се прибрах чак на другия ден вечерта и вече го нямаше - та за това вече нищо не чакам хареса ли ми го взимам.
ПП
Да наистина вторият го взех по евтино
 

Горе