Купувам дрехи

Търся да купя дрехи на едро или дребно от среден към висок клас.
Здравейте, продавам на Едро елегантни дамски дрехи и Бални рокли. Цените и качеството са отлични и разбира се с фактура. Обадете се или пишете на Вайбър на 0885 336 839 Анастасия Кръстева.
 
Търся да купя дрехи на едро или дребно от среден към висок клас.
Ние сме български производител на дамска мода и можем да предложим дропшипинг. Също така и аутлет търговия. Ако имате интерес моля, свържете се с мен на емейл: [email protected]

www.etere.bg

Хубав ден
 
Търся да купя дрехи на едро или дребно от среден към висок клас.
Здравейте , предлагаме елегантни и спортно-елегантни дамски дрехи внос от Германия. При интерес обадете се на 0898251725 или пишете на Viber.
 
Здравейте, VEGEA ltd. е български производител на дамски и мъжки ризи.
Може да разгледате нашите артикули на vegea-bg.com
 
Здравейте, ние сме производител на дамска дрехи. Основно предлагаме рокли и комплекти. Ако имате интерес ми пишете да Ви изпратя каталог >> [email protected]
 
Продавам детски дрехи на едро от марките Minoti(36б бр.), Babaluno(80 бр.), Vinrose(135 бр.), Ducky beau(309 бр.(, Mexx(180 бр.), Take One(278 бр.). Размери от 1 месец до 8 години. Дрехите са от ликвидация на магазин и не са употребявани. За повече информация лично.
 
Търся да купя дрехи на едро или дребно от среден към висок клас.
Търся да купя дрехи на едро или дребно от среден към висок клас.
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
Здравейте,

Предлагаме напълно дизайнерски дрехи произведени в България с висококачествени италиански платове.Съотношението качество-цена е на изключително ниво.Всяка седмица излизат нови модели - ще се радваме да зарадваме вашите клиенти.

За повече информация може да се свържете с нас : [email protected]
 

Горе