Купувам сайт

Frost

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Първо искам да кажа , че съм новобранец. Имам основни познания в html, занимавам се със SEO от няколко месеца. Искам да придобия знания и опит относно домейни , хостинг, PPC кампании и AdSense. Затова ми е нужен сайт,, който да развивам и паралелно с това да научавам нови неща.
Търся да закупя сайт , за предпочитане на английски език , тематиката не е толкова голямо значение. Да е с регистрирам домейн и платен хостинг за поне година, с изграден дизаин и уникално съдържание. Плащам до 100 лева.

пс. ако темата не и е тук мястото или ви се струва безсмислена , просто я изтрийте . Благодаря предварително.
 
От: Купувам сайт

Здравей и добре дошъл.
Напротив, темата ти не е безсмислена.
Но за да научиш всичко, моят съвет е да започнеш от самото начало.
Купи си сам хостинг и домейн и стартирай всичко от АБ. Така ще си наясно с процесите. Инсталирай една платформа и действай :)

Успех!
 
От: Купувам сайт

Търся да закупя сайт , за предпочитане на английски език , тематиката не е толкова голямо значение. Да е с регистрирам домейн и платен хостинг за поне година, с изграден дизаин и уникално съдържание. Плащам до 100 лева.
Е, ти искаш всичко за 100 лв ?
 
От: Купувам сайт

Мога да ти предложа http://novini24.info/ , домейна му остават около 10 месеца , а на хоста почти година , пр2 , над 100 уникални дневно - 100 и е твои :)
 
От: От: Купувам сайт

Мога да ти предложа [url]http://novini24.info/[/URL] , домейна му остават около 10 месеца , а на хоста почти година , пр2 , над 100 уникални дневно - 100 и е твои :)

офертата е добра според мен ако е сериозен купувача не би я отхвърлил с лека ръка:twisted::twisted::twisted:
 
От: Купувам сайт

На пича само да му кажа, че хоста с домейна за 1 година струва 100 лева (говорим за хостинг базиран в САЩ). Така че трудно ще намери сайт с домейн и хост за тези пари
 
От: Купувам сайт

Новобранеца, предлагам да напишеш поне още 1 мнение в темата :)
 
От: Купувам сайт

Благодаря Ви , за вниманието. Интересни предложения.


За сега най-интересно ми се струва предложението за новини24. Малко трябва да се доизпипа, но като цяло си е екстра за тази сума. Тези неприятни банери на host.bg и kabinata.com , носят ли ти някакви приходи ?

@FeNoMeNa колко пари искаш за aktior.com ?

@Izida Няма как да започна всичко от АБ , просто защото ми липсват необходимите знания за това.

А за другите , които ме упрекнаха , че само хоста и домейна струват 100 лв. Съжалявам , но както вече споменах аз съм новобранец , и си нямам абсолютно никаква представа от цените.


Поздрави,
Frost
 
От: Купувам сайт

Izida ти даде добър съвет.Какво ще промени факта,че ще купиш готов сайт?Даже да има някакви приходи най-вероятно ще го развалиш.Най-добре от АБ а ако имаш пари вземи си и един готов сайт и после приложи наученото от този ,на който се учиш.

офтопик: новини24 да вземеш да му сложиш някой СЕО плъгин и да махнеш някой ненужни връзки към УОО все пак за 70$ е темплейта :)
 
От: От: Купувам сайт

Izida ти даде добър съвет.Какво ще промени факта,че ще купиш готов сайт?Даже да има някакви приходи най-вероятно ще го развалиш.Най-добре от АБ а ако имаш пари вземи си и един готов сайт и после приложи наученото от този ,на който се учиш.

офтопик: новини24 да вземеш да му сложиш някой СЕО плъгин и да махнеш някой ненужни връзки към УОО все пак за 70$ е темплейта :)

Темплейта е от списъка с безплатни от woothemes , но ако купувача иска от платените в woothemes темплейти да каже и ще му дам които си избере от там :) , между другото сайта почва да увеличава посещенията.
 
От: От: Купувам сайт

@Izida Няма как да започна всичко от АБ , просто защото ми липсват необходимите знания за това.

Frost, никой не се е родил научен. Ела, поработи малко при мен и за 1 седмица ще си наясно с повечето неща, които да ти помогнат за начало... :wink:

Другият вариант е да задаваш конкретни въпроси, ние да ти отговаряме и така да стартираш сам.

Третият вариант, който са изминали почти всички тук, е да започнеш с един блог в Blogger. Направи го, смени му темплейта, публикувай, разучи в коя ниша искаш да работиш и тогава се впускай в купуване на домейни, хостинг и т.н.

Когато нещо е наготово винаги настъпва хаос, ако не си в час!

Успех :)
 

Горе