Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена


Очаквам предложения на ЛС с линка на страницата и цена.
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Съжалявам за офтопика, но ще ти кажа нещо полезно (за да не се излагаш пред хората): "члена" се използва за предмети, а "членове" - за хора. Тоест е правилно да кажеш "40 000 членове", защото написано "40 000 члена" звучи малко като рекорд на Гинес по GangBang.
Peace :-|
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Защо не се регистрираш в някой форум за български език и литература и да си даваш мнението там ?

В този форум хората малко се интересуват от граматика.

Целта ми е друга, не да правя добро впечатление на хората с правилно писане на изречения.
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

А ти защо просто не си вземеш поука и не се помъчиш да бъдеш по-грамотен? Имаш отрицателна репутация от мен.
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Утре ще говориш с по-образовани хора, ще изръсиш подобна простотия и... Както писах в причината за негативната репутация, която ти дадох, изборът си е твой.

П.П. "Най-голямото невежество е да отблъснеш нещо, което въобще не познаваш."
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Смешник, слагай каквато си репутация искаш само не променяй темата която съм поставил .

Ако ти бях учител щях да ти пиша 6 по граматика, но сигурно си много слаб в бизнеса щом ми броиш буквите.

Ако не можеш да ми предложиш такава група каквато търся моля те не пиши повече в темата. Има теми и форуми по граматика пиши там .
 
От: Купувам страници във Фейсбук с над 40000 члена

Смешника е очевадно кой е в случая!
А ти като си много добър в бизнеса, значи си и преуспял и за теб са нищо някакви си мижави 1700 лв - хайде приготви ги и имаш една 50-хилядна страница
 

Горе