Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

ka64ei

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте колеги!
Купувам англоезични сайтове, които докарват дори минимален приход от Адсенс. Не се притеснявайте да ми предложите дори и такива с приходи < или = кутия цигари/дневно.
По-важното, на което трябва да отговаря сайта е богатото, качествено и уникално съдържание.
На второ място да има що годе добри линкове.
Трафика /колкото и да е малък/ да е предимно от Google.com
Съдържанието на сайта може да е строго тематично, микронишов, локални новини или глобални новини.
Предпочитам wordpress платформа или друга широко използвана CMS.

Моята оферта ако се споразумеем е да купя целия сайт: домейн, съдържание, платформа...

За съжаление, няма да мога да оценя вложения ви труд в разработка на къстъм решения, платформи, разширения, дизайнерски или програмистки труд.
Отново уточнявам, за да не си губим времето: трябват ми семпли сайтове, с минимален приход от реклама, богати на актуално съдържание /колкото повече толкова повече/.

За въпроси и предложения пишете директно Л.С.
Поздрави
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

От нишата wallpaper предполагам не се интересуваш, тъй като е всичко друго, но не и богато на съдържание. :)
Имам няколко EN image сайта с минимални приходи, с които бих се разделил.
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

само сайтове за новини ли те интересуват. уточни се
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

дай повече информация на лично , ако може
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

@Ivo_ , прав си. Трябват ми сайтове с Eng кънтент и то качествен. Имам предвид нормално дълги статии с актуално съдържание. wallpaper нишата не ме интересува. Благодаря ти все пак.

@ gergana_kostova, написал съм, че кънтента може да е доста широк: Цитирам "строго тематично, микронишов, локални новини или глобални новини". Това на практика включва почти всичко :) От клюки и мода доооо... квантова физика примерно.

@ nick337, ще ти пиша на лично, но не се сещам каква информация повече да дам. По-скоро ти питай конкретни въпроси.
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

колега , погледни този сайт http://bigben-london.co.uk/ , уникални садържание ,писано специално за сайта, цена 180 лева.
 
От: Купувам Eng сайтове с минимални приходи от адсенс.

Благодаря, имаш ЛС. Като цяло ме устройва, единствен минус са 17 статии, а ми трябват около 30. Но да кажем, че това не е драма! Ще ги допиша в движение.
Очаквам още предложения.
 

Горе