Къде ходех на училище :)

coolice

Owner
Учех в много Генгста училище в един много Генгста Квартал :D С две думи това да идеш на училище без оръжие означаваше направо ти да си жертвата. Там поне залалиха по компютите и интернет ако не друго.... Така че колкото мога батета поне ви отговарям където мога :)

Това въобще не ми пречи да се занимавам с сайтове нали :D
 
Не газови пистолети, а газови камери трява за гангстарите :twisted:
 
В моя град има скинари и като набарат някой мангал ... но няма чак толкова пистолети смао някой друг нож бухалка

а в кой град си бил?
 
Аз съм от сф а те където учех имаха цифрово превъсходство... ние пък имахме оръжие :)
как и да е не съжалявам за нищо бяха много добри времена от живота ми
YouTube - 50 Cent - Wanksta MUSIC VIDEO
 
Ех, направо да ти завиди човек. По мое време нямаше такива интересни неща. Аз учих в училище в което момичетата имаха числово превъзходство.
 
AxCx каза:
Ех, направо да ти завиди човек. По мое време нямаше такива интересни неща. Аз учих в училище в което момичетата имаха числово превъзходство.

ако мислиш че сега не е така..
 
Аз пък съм завършил спортно училище :) И не ми трябва оръжие, защото аз целия съм едно оръжие :lol: 8) :twisted:

Прякора ми в даскало беше Адвоката :twisted: Защото в началото на учебната година идвах с костюм и куфарче на училище :lol: :lol:
 
BRAIN_PAIN каза:
Аз пък съм завършил спортно училище :) И не ми трябва оръжие, защото аз целия съм едно оръжие :lol: 8) :twisted:

Прякора ми в даскало беше Адвоката :twisted: Защото в началото на учебната година идвах с костюм и куфарче на училище :lol: :lol:

Значи сме колеги. И аз съм завършил спортно училише :)
 

Горе