ЛЕЛЕВИЗИЯ

apostol

New Member
ТЕЛЕВИЗИОННАТА РЕКЛАМА- ТЪПОТИЯ ДО ШИЯ

Преди време драскачите, които „съставяха” текстове за телевизионни реклами, предизвикаха истински скандал със станалия пословичен текст: „Какво му трябва на човека- една кола, една жена и една хубава бира.”

Тъпотията на тия писачи обаче е безбрежна. Тя няма край. От екрана отново звучат безподобни дивотии. Нека да се вслушаме в някои от тях…

В кадър се появява стрина Гана- стандартната българска дебелана с табла в ръка. Тя веднага започва да плещи глупости: „Заповядайте, нали затова са къщите.”

Миг след това в кадър се появява дете- идиотче с помияр в ръце, което гледа тъпо в камерата и изтърсва друга глупост: „Баща ми, днес аз ще разходя кучето.”

Като капак на всичко най- накрая някаква фльорца просъсква: „И днес няма да ме боли глава.” Щура работа! Иде че го разбери…

Има обаче и по- лошо. Вслушайте се в тези думи, от които лъха истинска мъдрост: „Истинските приятели са винаги заедно. И винаги с „Ариана”. „Ариана”- една за всички!” (Дали ще стигне една биричка за ВСИЧКИ?...)

Гледа човек тия дивотии и се чуди. Чуди се, що за болни мозъци могат да родят такива идиотщини. Пита се също така, колко ли голям кретен трябва да си, за да плащаш луди пари за същите тези идиотщини?...

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
Статията се отнася в пълна сила за вашите писания....
 

Горе