Линковете от форуми - мнения в последно време

hatre

Active Member
Линковете от форуми, не в подписа, а в конкретни теми, би трябвало да са най-добри в сравнение с директории и дир. за статии, но ми се струва че в последно време или не оказват влияние или това става доста бавно. Вие какво ще кажете да слагам по 2-3 линка на месец дали е добре или зле, че аз наскоро си направих програма за четене на мисли Мъдрисимо, за да слагам линкове към нея, уж че е нещо по-интересно и сега се чудя дали може те да ми навредят?
 
есктра са си :) тествано, ама ако имащ много много постове за да не се дублира анкор по различни теми най добре да ги ползваш като качествени разреждащи бранд линкове с анкор домейна :)
 
От: Линковете от форуми - мнения в последно време

аз съм на мнение че имат тежест, но в самия тематичен пост. От подписа вече не оказват почти никакво влияние, а ако се слагат такива най добре да е чист урл.
 
От: Линковете от форуми - мнения в последно време

По някога отнема по 2-3 месеца да се индексира линк от форум. Това не трябв ада те отчайва, защото когато това стане ще си инвестирал време и усилия в нещо, което ще ти донесе 5 пъти повече ползи.
 
От: Линковете от форуми - мнения в последно време

В подписи абсурд а ключови думи не гоня. Какво ще кажете ако напускам нови теми във форуми и да сложа линкове към това: http://мъдри-мисли.com/програма-за-четене-на-мисли , дали ще помогне като цяло на сайта. Предполагам че темата като стане много коментирана ще има тежест линка, въпреки че ще има много линкове от различни форуми но все към това. Целта ми е да направя няколко такива интересни неща и като цяло да се дигне рейтинга
 
От: Линковете от форуми - мнения в последно време

По някога отнема по 2-3 месеца да се индексира линк от форум. Това не трябв ада те отчайва, защото когато това стане ще си инвестирал време и усилия в нещо, което ще ти донесе 5 пъти повече ползи.
Не може да се отчайвам за това, на някои неща им трябват време, ако не чакам тогава може да се отчайвам
 

Горе