.:: Любопитно ::. Мнения

exP

Banned
Едно малко сайтче което пуснах и се надявам да има успех

http://lubopitno.net/

Избрах малко по цветен дизайн защото гледам хората сега им харесва това знам че е готова система но е подходяща има и форумче
http://lubopitno.net/forum/

Дизайна на форума съм го правил аз Smile не е готов
За новините съм се свързал с няколко агенции и за сега получих одобрение партньор ми е The Voice ще бъде поставен мой банер в сайта им което мисля че много ще ми помогне в развитието

Очаквам вашите коментари и оценки

Приканвам ви да пишете във форумчето :)
 
освен, че се зарежда бавно, хедъра според мен е прекалено висок... ексчейндж.бг за мен са боклуци, иначе сайта ми допада, дано го развиеш и монетаризираш добре! успех :)
 
мерси за хубавите коментари имали начин да намаля големината на хедъда да не е 300к да речем ми да го направя 150 или 200 :) но да си остане същия

п.п утре очаквам телевизия the voice да сложи мой банери в сайта и се надявам да стане доста популярен

lubopitno.com каква посещаемост има и колко пари му искаш ?
 
Последно редактирано:
я вижте направих форума със по малко лого по добрели стой или преди беше по добре ?
 
Хедъра можеш спокойно да го намалиш минимум 3 пъти като размер, направих го точно за 1 минута в Photoshop, без да се забеляза разлика. А ако го слайснеш, ще се сваля мигновено, не знам дали си заслужава де чак толкова.
 
а щом е liubopitno.com не ми трябва :)
значи хедъра пробвах да го намаля и го намалих но целия сайт ми се еба :( на форума може да видите като го намалих как стой но на сайта не става тряясе барат и сички файлове
 
а щом е liubopitno.com не ми трябва :)
значи хедъра пробвах да го намаля и го намалих но целия сайт ми се еба :( на форума може да видите като го намалих как стой но на сайта не става тряясе барат и сички файлове

Ами да ти кажа Любопитно на латиница е правилно liubopitno, а не lubopitno. Аз също имах сайт с подобна насока и много се колебах как да го избера домейна, и накрая избрах да е правописно вярното. Ти си решаваш.
 
На Photoshop CS3 намали размера на картинката. От меню File-> Save for Web&Devices и си готов 6те го намали поне 5 пъти.
 
Искам да попитам сложих рекламни текстове на всяка статия точно под "Прочети цялата статия" Добре ли е така пречили аз си мисля че цвета малко пречи дайте съвет и ако сте съгласни с мен за цвета кажете какъв да сложа :)
 

Горе