Макрон или Марин

deffnews

Well-Known Member
На фона на обстоятелствата, е очевидно че французите не одобряват напълно нито един от кандидатите.
Изборната активност удари дъното. Около 25 милиона гласоподаватели излязоха да гласуват.

Какво мислите. Ще успее ли Марин да пребори Макрон. Ще има ли Франция жена за президент.
 
Видя се че либерастите са готови на всичко, за да спечелят избори, дори тотални фалшификации...
 
Видя се че либерастите са готови на всичко, за да спечелят избори, дори тотални фалшификации...
И на мен ми се струва, че третия ще прелее гласовете към Макрон.

П.С. Между другото в такава обострена ситуация, не минаха 50% активност.
 
Ще успее ли Марин да пребори Макрон. Ще има ли Франция жена за президент.
Е как жена бе? Нали Марин с/у Макрон, къде е жената? Марин ли? Аз мъж мислих че е, не е ли бай Марин?..
Басимамата, тва казва всичко за упадъка на френските либерални нрави; какъв либерализация на имената, каква децентрализация на чувството за полова идентичност. Щом е така - никой да не спечели и да настане анархия, аз съм за това.
 
Е как жена бе? Нали Марин с/у Макрон, къде е жената? Марин ли? Аз мъж мислих че е, не е ли бай Марин?..
Басимамата, тва казва всичко за упадъка на френските либерални нрави; какъв либерализация на имената, каква децентрализация на чувството за полова идентичност. Щом е така - никой да не спечели и да настане анархия, аз съм за това.
На марето са я кръстили
Thracia_Outcut_from_Roman_provinces_of_Illyricum%2C_Macedonia%2C_Dacia%2C_Moesia%2C_Pannonia_and_Thracia.jpg
 
На марето са я кръстили
Е щом е така, тогава тя да спечели. Аз съм за нея.
Интересно ще е: Франция в момента председателствува Съвета на Европейския съюз (нали така беше), а Марин иска да напусне ЕС. Тя беше и за деислямизация, ако помня правилно. Втория и последен кръг на изборите им е на 24-ти април, Великден. Интересно звучи, така като ги погледнеш (не че нещо изключително предстои).

(Иначе, аз естествено, както е традиционно за мен - изобщо не й вярвам на приказките и я мисля за учебникарски пример за "Бяло ченге"; то се знае, с моя пословичен полит-нихилизъм.:) Така че искам да спечели, да видим кво ше стане и да гледам разочарованите реакции на верующите в поредната отлично поставена на сцената алтернатива на либерастокрацията, когато дойде ред за реализация на изказаните силни думи в дела.
Ми малко съм си гаден, така си е:D)

#ЖЕ СУИ МАРИН!
 
Е щом е така, тогава тя да спечели. Аз съм за нея.
Интересно ще е: Франция в момента председателствува Съвета на Европейския съюз (нали така беше), а Марин иска да напусне ЕС. Тя беше и за деислямизация, ако помня правилно. Втория и последен кръг на изборите им е на 24-ти април, Великден. Интересно звучи, така като ги погледнеш (не че нещо изключително предстои).

(Иначе, аз естествено, както е традиционно за мен - изобщо не й вярвам на приказките и я мисля за учебникарски пример за "Бяло ченге"; то се знае, с моя пословичен полит-нихилизъм.:) Така че искам да спечели, да видим кво ше стане и да гледам разочарованите реакции на верующите в поредната отлично поставена на сцената алтернатива на либерастокрацията, когато дойде ред за реализация на изказаните силни думи в дела.
Ми малко съм си гаден, така си е:D)

#ЖЕ СУИ МАРИН!
И аз съм за нея, ама много е одъртяла. Едва ли е виновна че баща и е крайно десен. Ошлайфа се тя, ама не виждам как ще спечели.
 
"Френското правителство обяви създаването на ново приложение за цифрова идентичност за гражданите за достъп до частни и обществени услуги, в съответствие с по-широк тласък за системи за цифрова идентичност в Европа.

Само дни след преизбирането на Еманюел Макрон, Министерството на вътрешните работи обяви, че ще изработи приложение за смартфон, което да приюти нова цифрова идентичност.

Биометричното приложение, което се основава на новата лична карта, беше подписано с указ от министър-председателя Жан Кастекс и министъра на вътрешните работи Жералд Дарманин във вторник.


Приложението ще позволи на потребителите да сканират физическата си лична карта и тя ще бъде качена, за да се използва за достъп до обществени или частни услуги."

Начаса се захвана за работа.:)
 
Доста по-късно от нас. Етериум явно никога не му се е налагало да вади е-подпис или да ползва е-услуги.
 
Избягвам ги както Дявол избягва тамян. Но препоръчвам на всички начаса да се възползват на макс от всички иновативни цифрови услуги и приложения. Ще бъде много удобно и лесно, всичко по тая линия е направено и прокарано с тая цел - за добруването на потребителите.:)
 
Избягвам ги както Дявол избягва тамян. Но препоръчвам на всички начаса да се възползват на макс от всички иновативни цифрови услуги и приложения. Ще бъде много удобно и лесно, всичко по тая линия е направено и прокарано с тая цел - за добруването на потребителите.:)
 

Горе