Мнение за adwise?

Dobr3w

Member
Здравейте, някой ползвал ли е adwise.bg и какво е мнението ви за него?
 
Току що профилът ми бе блокиран. Причината, която измислиха е "фалшиви кликове". Работя с още 2 рекламни мрежи, като там съм на фиксирани приходи, имаме си договор и хората са много доволни. Трафикът е изцяло натурален от гугъл,бинг и т.н. Месечни посещения между 250-300 хиляди. Предния месец генерирах 2500 лв. от adwise, а за този до момента съм на 700лв. , като първо ми смъкнаха цената на клик.
 
Бягай с 300. Имат някакви супер нереални изисквания. Имах профил там като бях ограничил в тяхната система да не се показват реклами с под 8ст. на клик. Ефекта беше, че на практика почти не се показваха техни реклами и съответно пък съм правил прекалено малко импресии. Ми като не плащате ми е по-изгодно да пусна адсенс на тази позиция.
 
Току що профилът ми бе блокиран. Причината, която измислиха е "фалшиви кликове". Работя с още 2 рекламни мрежи, като там съм на фиксирани приходи, имаме си договор и хората са много доволни. Трафикът е изцяло натурален от гугъл,бинг и т.н. Месечни посещения между 250-300 хиляди. Предния месец генерирах 2500 лв. от adwise, а за този до момента съм на 700лв. , като първо ми смъкнаха цената на клик.
как разбираш, че си блокиран, какво ти излиза като влезеш в профила си?
 

Горе