Мнение за tophost

От: Мнение за tophost

Добър е, но се бави малко като цяло, има и по евтини...:wink:
Дай линк към по-евтин хостинг при същите параметри (пространство, трафик)
 
От: От: Мнение за tophost

Добър е, но се бави малко като цяло, има и по евтини...:wink:

кой е добър е пи4, топхост ли? :D
 
От: От: Мнение за tophost

Дай линк към по-евтин хостинг при същите параметри (пространство, трафик)


ааа? ти да не си от персонала ?
ония и те така дуднат
да може да ни е скапан хоста ама ни е най евтин

мислиш ли че 5 лева повече на година - ГОДИНА!!! - ДА НЕ СА ПЕТ - ДЕСЕТ ДА СА

ДЕСЕТ НА ГОДИНА - ЩЕ НАКАРАТ НЯКОГО ДА ИЗБЕРЕ ТОП ЛОСТ ПРЕД НЯКОЙ ДРУГ ХОСТ А?
единствено печелите от балами които бъкел не разбира но са си качили фирмен уебсайт на хтмл проверяват го веднъж на два месеца дали го има иамт по 5 посещения и си казват добрее е :)
 
От: Мнение за tophost

ааа? ти да не си от персонала ?
ония и те така дуднат
да може да ни е скапан хоста ама ни е най евтин
Що реши, че имам нещо общо с топхост? Попитах federer_11 за евтиния хостинг, който споменава:
Добър е, но се бави малко като цяло, има и по евтини...:wink:
Но явно го е писал наизуст, колкото да направи 10 поста за да може да слага линкове в постовете си и за да си сложи подпис. Гледам, че е оспамил всички теми наред.
Колкото до хостинга на tophost.bg, имах качен един сайт преди 2 години при тях. С хората от поддръжката им не ми се е налагало да се разправям и не мога да коментирам дали са компетентни или не. Скоростта на зареждане на страниците от България горе-долу се понасяше, но често сървъра им не бачкаше. Съдейки по мненията дотук, явно сега положението е по-зле. Сигурно имат повече клиенти и сървърите им се задъхват, но докато няма по-изгодна алтернатива за малки сайтове, няма да останат без клиенти.
 
От: От: Мнение за tophost

Що реши, че имам нещо общо с топхост? Попитах federer_11 за евтиния хостинг, който споменава:

Но явно го е писал наизуст, колкото да направи 10 поста за да може да слага линкове в постовете си и за да си сложи подпис. Гледам, че е оспамил всички теми наред.
Колкото до хостинга на tophost.bg, имах качен един сайт преди 2 години при тях. С хората от поддръжката им не ми се е налагало да се разправям и не мога да коментирам дали са компетентни или не. Скоростта на зареждане на страниците от България горе-долу се понасяше, но често сървъра им не бачкаше. Съдейки по мненията дотук, явно сега положението е по-зле. Сигурно имат повече клиенти и сървърите им се задъхват, но докато няма по-изгодна алтернатива за малки сайтове, няма да останат без клиенти.

50% от времето не е доста често ами направо си е половината, Топхост е компанията с най голям даунтайм в бг!
 
От: Мнение за tophost

Искам мнението Ви за tophost.bg ,защото мисля да ги ползвам като си взема пакет "Злато". Доволни ли сте или не ?
Ти луд ли си?

Не можах да дочакам да ми свърши хостинга!
След половин година главоболия си трансферирах домейна в СуперХостинг и си взех и хостинг пакет там. На топхост им "подарих" останалият период от платената услуга.
Досега не съм забелязал на Суперхостинг да им падат сървърите. В топхост не съм забелязал да бачкат.
В топхост на емейлите ми отговарят след 2-3 месеца, ако ми отговорят въобще.
В суперхостинг - до 20 минути. Писал съм им през почивни дни след полунощ.

ПП: Ех, да ми падне някой от топхост ...
... само на хостинг ще му направя главата ...
 
Последно редактирано:
От: Мнение за tophost

При никакви положения не се захващайте с тЪп хост!
Е, може да го направите, ако Ви се губят пари, време и нерви... Има къде къде по-добри доставчици на хостинг услуги!
 
От: Мнение за tophost

Не не и не!!!
Никога не ползвайте tophost.bg
Сайта ми спира всяка седмица по няколко пъти за неопределен период от време. Скоростта им е изключително бавна, зарежда почти 1 минута, а сайта е изключително лек! Съпорт-а /ако може да се нарече така/ е некомпетентен, отговарят след няколко дена, пишат на латиница и то неграмотно. Никога няма да се излъжа отново с тях!!!

Не на ТопХост.бг
 
От: От: Мнение за tophost

Ти луд ли си?

Не можах да дочакам да ми свърши хостинга!
След половин година главоболия си трансферирах домейна в СуперХостинг и си взех и хостинг пакет там. На топхост им "подарих" останалият период от платената услуга.
Досега не съм забелязал на Суперхостинг да им падат сървърите. В топхост не съм забелязал да бачкат.
В топхост на емейлите ми отговарят след 2-3 месеца, ако ми отговорят въобще.
В суперхостинг - до 20 минути. Писал съм им през почивни дни след полунощ.

ПП: Ех, да ми падне някой от топхост ...
... само на хостинг ще му направя главата ...
SuperHosting.BG са много добри, от 4 години съм към тях и само добро мога да кажа. Когато и да им пиша имейл до 3 4 минути ми отговарят. Имат и добра Техническа поддръжка, когато и да съм ги потърсил за помош веднага се включват и не оставят сайта до като не бъде остранен проблема. Просто за мен са златни!
 
От: От: От: Мнение за tophost

SuperHosting.BG са много добри, от 4 години съм към тях и само добро мога да кажа. Когато и да им пиша имейл до 3 4 минути ми отговарят. Имат и добра Техническа поддръжка, когато и да съм ги потърсил за помош веднага се включват и не оставят сайта до като не бъде остранен проблема. Просто за мен са златни!
Не исках да правя реклама на компанията. Направих едно сравнение с тях защото само тях съм пробвал. Предполагам и другите компании са на същото ниво.

Добавка: 1and1 също са много зле (нещо като английския вариант на tophost). Алчни, технически неграмотни с всекидневен даунтайм.
 
От: Мнение за tophost

Ползвам един сървър, който е колокейтнат в топ хост и имам идея за какво става дума:

плюсове:
- евтино е
- сравнително добра скорост на връзката
- нямат претенции за размера на кутиите, стига да влизат в рак

минуси:
- съпорта им за нищо не става
- ако се наложи да се пипа нещо по хардуера на машината може да ви кажат че днес ги мързи да я донесат в офиса и евентуално може би след ден-два в удобен за тях час час ще можете да си сложите харда или плочките рам.
 
От: Мнение за tophost

Преди време се прекарах и си купих някакъв риселърски пакет от тях. Оказа се огромна грешка, ползвах го 2-3 седмици и им го подарих останалото.

- липсваха важни функционалности в cpanel - например изцяло беше махнат мениджмънта на DNS зоните.

- след като създадеш нов акаунт от WHM трябваше да чакаш няколко часа да тръгне. Това е отговора, който получих от тях на въпроса защо:

Za apacheto to se restarira samo na opredeleni chasove v denia i togava "zahapva" novite akaunti
?!?!?!??!

А това си става автоматично от скрипта на cpanel, който създава акаунтите. Каква е била причината да го променят вероятно и те не знаят ...

- не работеха елементарни функции на php - например ini_set. В отговор на запитването "защо" ми казаха, че "ми то новото php си е бъгаво, ще се оправи при следващата версия"

- по неграмотни и прости хора от техния съпорт мисля, че няма по света. Освен слабите технически познания веднага прави впечатление и липсата на елементарно възпитание (за това може би вината трябва да се търси в семейството). На тези хора изцяло им се губят първите седем години.

- средно време за отговор на запитване - около 2 седмици. На въпроса защо не работи ini_set чаках към месец да ми отговори някой.

- писане на шльокавица

- със сигурност не са чували за изразите "Добър ден", "Здравейте", "Приятен ден" и т.н. Да не говорим за учтивата форма в българския език "Вие". На никой не му хрумва, че под писмото трябва да добави някакъв подпис, най-малкото с името си, а може и нещо като "Довиждане" или "Поздрави" През цялото време не разбрах с кой си пиша.

То съм виждал лоши услуги и простотия, виждал ама такова нещо като топхост няма никъде!
 
От: Мнение за tophost

мдаааа
като се съберем колко хора сме им подарили
акаунтите си без да ги ползваме и ето че събраха
пари да си платят хнаема на мизерните офиси за една година напред...

искам пак да ви напомня...
ТЕ ПРЕДЛАГАТ И ИНТЕРНЕТ
огледайте се ... ако видите по дървета и стълбове да висят кабели е много голяма вероятноста да са техни...
дали ще направитенещо по въпроса си е ваше решение ... :)
 
От: Мнение за tophost

искам пак да ви напомня...
ТЕ ПРЕДЛАГАТ И ИНТЕРНЕТ
огледайте се ... ако видите по дървета и стълбове да висят кабели е много голяма вероятноста да са техни...
дали ще направитенещо по въпроса си е ваше решение ... :)
Tophost = BGMreja = Arengi = Otel.
 

Горе