Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми улесни живота

geopehlivanov

New Member
Здравейте,
значи, налага ми се да вкарвам инфо в няколко сайта, основно за добавяне на линкове към музикални файлове.
При някои от тях има полета "име на изпълнител", "име на песен", "линк към файла", "година", "стил" и т.н. но не всички сайтове са по един и същ начин. Мога ли да си направя с някаква програма нещо като шаблони за всеки един сайт, и по някакъв начин само по веднъж да добавя нужното инфо и лесно да мога да го копирам по всички нужни полета в сайтовете?
 
От: Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми улесни живота

roboform ти препоръчвам горещо :)
 
От: От: От: Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми улесни жив

Този субмитер работи ли на 100%?
Много странен въпрос, но дори и да знаех какво точно ме питаш, сигурно нямаше да мога да ти отговоря.
 
От: От: От: От: Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми улесни

Много странен въпрос, но дори и да знаех какво точно ме питаш, сигурно нямаше да мога да ти отговоря.

Ще ти го обясня по-просто. Този субмитер наистина ли ти субмитва сайта или просто си е направен ей така ?
 
От: От: От: От: От: Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми ул

Ще ти го обясня по-просто. Този субмитер наистина ли ти субмитва сайта или просто си е направен ей така ?
За сайта не знам, но e-mail-а със сигурност. :mrgreen:
 
От: От: От: Можете ли да ми предложите някакъв събмитер, който малко да ми улесни жив

Е, той човечецът за друго пита, ама нейсе, оправихме го вече.. :D
Да наистина. Бях му прочел само заглавието на темата. :)
 

Горе