Моля за мнения относно първият ми блог

adifos

New Member
Здравейте! Най-накрая пуснах първият си блог и ви моля за мнения, идеи и препоръки всякакви :)
Целта ми е редовно да добавям нов контент, линк билдинг, сео и така малко по малко нагоре :)
naturalherbalsupplements<dot>wordpress<dot>com
 
adifos каза:
Здравейте! Най-накрая пуснах първият си блог и ви моля за мнения, идеи и препоръки всякакви :)
Целта ми е редовно да добавям нов контент, линк билдинг, сео и така малко по малко нагоре :)
naturalherbalsupplements<dot>wordpress<dot>com

Здравей,

Просто от любопитство...интересно ми е защо избра проактол? Какви бяха мотивите ти - интересно ще ми е да чуя мнението ти.
 
@E-Business:
Не съм избрал само Proactol, той просто е в гамата хапчета/добавки, с които съм избрал да се занимавам, защото ми допадат повече от удължители за пениси и т.н. Смятам да развия с допълнителни ресурси и малко статии за пълнеж.
А по стечение на обстоятелствата първата афилиейт програма беше MoreNiche, Proactol-а е лесен за ревю и нещата така се получиха :)
Но все пак не получих отговор за най-важното - отзиви за блога :)
@coolice:
Мерси за инфото, аз днес в terms на wordpress видях нещо такова, но и след като ти го подтвърди ще емигрирам...Сигурно към платен хостинг, защото блогър съкс, нещо не се разбираме с него.
 
според мен би продавал :) така че си ок с дизаина :) ако добавяш редовно контент ще се получи а иначе колко ще изкараш зависи само колко си усърден :)

Успех с проекта
 

Горе