Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

HouseSoul

Member
Здравейте,
Имам няколко въпроса свързани с OpenCart темата, която използвам, а тя е Lexus Mobile:
1.Може ли да ми кажете, кои файлове да коригирам, за да сменя цвета на хедъра на левият сайдбар, както е показано на скрийншота?
2.Може ли да ми кажете как да отлепя филтрите един от друг, за да не са така, както е показано на снимката?
 
От: Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

Stylesheet.css?
 
От: Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

Цвета го оправих! Мерси за инфото! Но все още не мога да разделя филтрите един от друг...
 
От: Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

Цвета го оправих! Мерси за инфото! Но все още не мога да разделя филтрите един от друг...

Пак трябва да е по този начин, понеже това е част от дизайна, та трябва да е от css файловете. Пробвай както ти каза колегата:

1. Инсталираш на фф 2. Гледаш кои са стиловете и в кои файлове 3. Редактираш
https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/firebug/
 
От: Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

Аз понякога ползвам и тази програма, на мен лично много ми допада редактираш всичко почти визуално като плъгина за файерфокс, но можеш и да го запазиш като предварително се настройва FTP връзка.
 
От: Моля за съвети за конфигурация дизайна на OpenCart тема

Аз понякога ползвам и тази програма, на мен лично много ми допада редактираш всичко почти визуално като плъгина за файерфокс, но можеш и да го запазиш като предварително се настройва FTP връзка.

Благодаря! Ще я пробвам ! :)
 

Горе