НАП - одиторски файл за Интернет магазините

slavib

Active Member
Здравейте

Във връзка с наредба 18 НАП публикуваха формат на одиторски файл за Интернет магазините. Файла ще трябва да се подава всеки месец в НАП, когато това изискване влезне в сила.

Интересува ме дали някой колега работи по въпроса с Opencart или да започна сам да го правя.
Второто нещо което ме интересува колко колеги биха проявили интерес за покупката. Ако има много желаещи ще го направя така че да не е само за мен защото аз използвам много малко неща и бих могъл да го направя малко по разширен за да става за повече магазини.

Ако ме питате за ценната – по принцип не съм скъпар но и не работя без пари – цената ще зависи от обема на труда който ще се положи.

ПП
Със сигурност първата версия ще включва обработка на плащанията с карта през Борика – защото имам такова
Със сигурност първата версия няма да включва обработка на „Върнати продукти“ – защото няма такива
Ще работи с последните версии на 2 x и 3 x
Няма да се прави за други платформи - защото нямам такива

Ще помоля само за конструктивни мнения.
И аз не харесвам нещата такива каквито са, но ще започна да работя по въпроса за да покрия изискванията.
Ще се радвам ако осъществим контакт с колеги с които да бъдат обсъдени нещата и да ги пробваме и да се получи наистина едно работещо решение.
Дали наредбата ще влезне или не не знам но е факт че такова изискване съществува и е по добре в крайна сметка да има работещо решение.
Благодаря Ви
 
Последно редактирано:

Горе