Най-доброто използване на инвентара на домейни? Намерете създател на партньор?

yadde

New Member
Здравейте /домейни, имам списък с домейни, около 100+/-.

Чудя се дали един гладен създател на уеб сайт може да бъде добро партньорство за моите домейни. Много от тях имат добър партньорски потенциал, но аз нямам време да преследвам партньорските взаимоотношения и да познавам ограниченията си на уеб разработка. Мога да правя Wordpress и добавки, но виждам по-добре от други с по-малко опит.

Моите домейни са в областта на технологиите, телекомуникациите, домашните услуги и други.

Ще бъде ли това добър подход omegle xender

Ако отговорът е „да“, какво бихте предложили като място, където да намеря някой, който да вложи средствата за изчерпване на средствата за домейни, хостинг и т.н.

Някой да се интересува?

Благодаря за отделеното време и оценявам всяка градивна критика.
 
Последно редактирано:
зависи колко е гладен 😁
 
Здравейте /домейни, имам списък с домейни, около 100+/-.

Чудя се дали един гладен създател на уеб сайт може да бъде добро партньорство за моите домейни. Много от тях имат добър партньорски потенциал, но аз нямам време да преследвам партньорските взаимоотношения и да познавам ограниченията си на уеб разработка. Мога да правя Wordpress и добавки, но виждам по-добре от други с по-малко опит.

Моите домейни са в областта на технологиите, телекомуникациите, домашните услуги и други.

Ще бъде ли това добър подход omegle xender

Ако отговорът е „да“, какво бихте предложили като място, където да намеря някой, който да вложи средствата за изчерпване на средствата за домейни, хостинг и т.н.

Някой да се интересува?

Благодаря за отделеното време и оценявам всяка градивна критика.
А ти бот ли си? Не знам как е писан този текст, но българският ти хич ти го няма!
 

Горе