Настройки на собствен домейн.

Maverick

Well-Known Member
Имам блог в блогър и е направен на собствен домейн. Обаче когато се напише сайта.ком ми се отваря страницата на гоудеди (тази с рекламките). А когато се напише www.сайта.ком всичко си е ок. В блогър съм направил да редиректва от без www към със www. А в гоудеди само е добавен CNAME (Alias) с @ към ghs.google.com
Какво да направя за да може сайт.ком да редиректва съм www.сайт.ком
 
От: Настройки на собствен домейн.

bullblogger.info/2009/11/blogger_30.html

провери си отново стъпките - не разбрах много ясно какво си направил и какво не
 
От: Настройки на собствен домейн.

Не е редиректнал от го дади-то към стария адрес в блогър.Има си копче редирект там където си гледаш домейна.
 
От: Настройки на собствен домейн.

да. май е това
Сега го настроих. Дано да стане работата :)
 
От: Настройки на собствен домейн.

да, разбрах от клипечето. Ще изчакам.
 
От: Настройки на собствен домейн.

Най-добре създай 4 A записа
@ 216.239.32.21
@ 216.239.34.21
@ 216.239.36.21
@ 216.239.38.21

и C Name www ghs.google.com
 
От: Настройки на собствен домейн.

Сега го проверих. Оправило се е. :) само с редиректа. Няма да го барам повече да се се преебе пак :)
 
От: Настройки на собствен домейн.

Добре, след като направих всички настойки, реших да вляза в blogger и от Настройки - Публикации да задам моя нов домейн. И там останах очуден, че не мога да въведа домейн с .eu. Кажете, ако там не задам домейн ще работи ли, както трябва?
 
От: Настройки на собствен домейн.

Много полезно видео, но там където пише TOTAL DNS, на мен ми пише DNS MENAGER, и отдолу вместо EDIT ми е изписано launch и по този начин влизам в другата страница, обаче като намеря www и да го редактиеам и не ми излиза нещо. Само да редактирам някакви часове.. Как да се оправя?
 
От: Настройки на собствен домейн.

да добавя нещо интересно, ако изберете не godaddy а другия регистриращ - enom, може да изберете да сте анонимни при проверка за собственика на домейна и така няма да могат да ви проверяват с тулове от типа на whois
 
От: Настройки на собствен домейн.

http://rap2day.com
Някои ще може ли да ми помогне с този проблем. По видеото съм настроил всичко, и пак не става.
 
От: Настройки на собствен домейн.

Извинете, че питам отново, но дали някой може да дъде съвет относно по-горния ми пост?
 

Горе