Не мога да се логна в сайта си!

ivo1017

Active Member
Привет отново!Май пак ще трябва да помагате.От вчера вечерта не мога да си влезна нито в cPanel-а нито в сайта си.Хостинга ми е на HostGator.Писах първо във форума и от там ми отговориха така:
"The site is working fine for me. It could be a problem in routing with your ISP. I would try turning off the modem if you are using cable or DSL and try restarting. I was having problems with my ISP yesterday morning and after a couple of hours everything was back to normal. If the problem continues you can try running a traceroute from your local machine to the server and copy that into a ticket so that the techs can have a look and see if there is a problem they can address."
След това пратих запитване и днес сутринта ми върнаха отговор,че са ми сменили паролата за вход за админ.панела.Та въпросите ми са:
Сайта е в подписа са ми.Вие виждате ли го?
От Януари съм с рутер,но досега не съм имал проблеми.Възможно ли е това да е причината?
Нямам проблем с други сайтове в чужбина.Възможно ли е доставчика ми на интернет да е прблема?
Надявам се да помогнете и да дадете някакви идеи!
 
От: Не мога да се логна в сайта си!

Аз сайта си го виждам.
 
От: Не мога да се логна в сайта си!

Сега им пратих trace route от моят компютър до сайта и ще чакам отговора им.Странна работа.До снощи нямах проблеми.
 
От: Не мога да се логна в сайта си!

При мен се отваря

пробвай да си рестартнеш рутера. Тъпо, но понякога върши работа
 
От: Не мога да се логна в сайта си!

Само да питам от къде да го рестартирам?Модела е Buffalo 125.Отстрани има една малка дупка,на която пише Reset.Там ли му е рестарта?
 
От: Не мога да се логна в сайта си!

Сега получих от съпорта на HostGator да им пратя моят ай пи адрес.Ще чакам да видя какво ще стане.От там ми обясниха,че може техният firewall да блокира моето ай пи,защото съм направил много опити за вход в сайта.
Ще пробвам да изключа рутера,да изчакам малко и ще го пробвам пак.

п.п.Вече няма проблеми всичко е о`кей!Не знам точно какъв беше проблема-от съпорта ми писаха,че ай пито не ми било блокирано,но това не е важно вече!Радвам се,че отново доста хора се отзоваха и се опитаха да помогнат!
 
Последно редактирано:

Горе