Новак има нужда от помощ

sani07

New Member
Здравейте. Повече от година, само чета темите ви и се възхищавам на помоща, която оказвате. Реших, че е крайно време да изляза от черупката си и да се опитам да направя нещо смислено, нещо от което мога да изкарвам пари. Щраках по реклами, давах мнения за сайтове-нещо през което доста новаци минават, та и аз да не остана по назад:). Естествено всичко бе овенчано с неуспех. Нямам почти никакви компютърни заложби, но се уча бързо. Успях да разбера, как да си направя сайт със готовите сайтове на google. За вас може да е смешно и елементарно, но повярвайте аз бях на седмото небе. От вас знам, че за да направиш сайт, трябва да пишеш в сфера, която те влече и имаш познания.
Та така. Въпросът ми е следния: Ако направя сайт за гръбначни изкривявания и профилактика, в готовите сайтове на google, каква възможност имам да печеля от него. Искам да знам, заслужава ли си според вас, да пиша безброй страници след работа ( работя, като кинезитерапевт) или някой може да ми даде по-добър съвет.
Не искам бързи пари, отдавна спрях да се самозаблуждавам в смисъла на тази дума.
Благодаря ви предварително, убедена съм, че именно тук, ще получа точният отговор на въпроса ми!
 
От: Новак има нужда от помощ

Според мен ти трябва само едно домейнче и да си инсталираш един блог (wordpress) има доста модули за сео-то дизайни които ще ти харесат също така има и премиум но има и доста фрее който са хубави според мен не ти трябва някакви по-големи умения просто един блог в който да пишеш за сферата в която си добър
 
От: Новак има нужда от помощ

Можеш да започнеш да си водиш блог на wordpress или blogger, а в youtube ще намериш всякакви подробни уроци как да го направиш.
 
От: Новак има нужда от помощ

Благодаря много за бързите отговори. Но пак напомням, че съм малко туткава с компютърната грамотност:). Та, само ако ми позволите да си го преведа на глас. Съветвате ме да напиша блог на wordpress или blogger, вместо да пиша сайт или блог с google, така ли?
 
От: Новак има нужда от помощ

Няма нужда да пишеш, само се регистрирай. А той блога си е уебсайт, но можеш да си го направиш лесно и безплатно. Ето линкове http://wordpress.com/
http://www.blogger.com/ и си търси туториали в youtube
 
От: Новак има нужда от помощ

Мерси. Почвам пък да видим, какво ще направя! Като го позапълня, ще го покажа за да ми кажете дали става или не!
Благодаря!!!!!
 
От: Новак има нужда от помощ

Blogger e платформа на Google ;-) Използвай нея за първият си проект. Лесно се прави, бързо се прави, лесно и бързо ще се научиш да я ползваш и управляваш. А и Google удря по 1 рамо на отрочетата на Blogger :) Успех! Само едно помни - трябва да си упорит! Който ти каже, че ще правиш пари след седмица или месец, лъже! Ще правиш пари по-нататък. Трябва да си упорит и търпелив. Ако тия две неща липсват в характера ти, по-добре се отказвай докато е време ;)
 
От вас знам, че за да направиш сайт, трябва да пишеш в сфера, която те влече и имаш познания.
Та така. Въпросът ми е следния: Ако направя сайт за гръбначни изкривявания и профилактика, в готовите сайтове на google, каква възможност имам да печеля от него. Искам да знам, заслужава ли си според вас, да пиша безброй страници след работа ( работя, като кинезитерапевт) или някой може да ми даде по-добър съвет.

не е задължително да е в сфера която те влече и имаш познания но е по лесно за начинаещи да пишат за нещо което познават...

започни с такъв сайт /блог после може да си направиш и други

не е задължително да са безброи статии като станат 10-20 (може и по рано) но да има сдържание да не изглежда спамърско започни с линк билдинг

иначе кинези терапията си е хелт ниша която е от печелишите но отново на англииски ще се печели повече отколкот на български

хел
 

Горе