Новата социална мрежа

От: Новата социална мрежа

Като прочетох темата веднага се сетих за SiteTalk, който е чувал за тях знае за какви мошеници става въпрос. Авторът само пропусна да каже колко е входната такса. При SitelTalk беше около 1000 лева.

Явно при SitelTalk зарибявката за всеки е била различна ... 150 евро за регистрация, платима на "треньор".
 
От: Новата социална мрежа

Още при навлизането на Sitetalk в БГ, бях доста запознат с цялата концепция на проекта, който реално е да набута една маса хора, тези които ще са в дъното на цялата пирамида. Имах профил на стойност 2400евро, постигнат без да дам нито 1 стотинка, взел съм и малко кеш, но имаше и толкова много хора покрай мен, които наляха пари и в момента тотално са ги забравили и не се занимават с това. Ако имате уменията да прецаквате надъхани хора готови да инвестират /естествено трябва да познавате такива или да си намерите/, то СТ е точно за вас. Ако някой би ми противоречил, то той е в момента "brainwashed" от човека над него и много си вярва. Естествено всеки сам си избира с какво да се занимава, но мисля, че държавата ни е достатъчно прецакана, че да продължим да се самопрецакваме с подобни външни дейности.
 

Горе