Нова статия в блога след 2 мин е в резултатите на Гугъл

radev

Well-Known Member
Абе на вас става ли тоя ефект като пуснете нова статия в блога си и тя след 2 мин да е в резултатите на Гугъл и да пише до УРЛ-то "от преди 3 мин" примерно
и няма още кеш
 
Re: Какво е Google Analytics, как да го използваме и какво предлага...

това е резултат от бонуса за свеж контент и пингването :)... после ще поизпадне..... Ако си намери линкове може и да се закрепи а може и да не му трябват стига да е достатъчно униклано :) Уловката е че трябва да се прави редовно за да се запази резултата... или играеш или не играеш :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Нова статия в блога след 2 мин е в резултатите на Гугъл

мне аз не го проверявам по някакви ключови думи...

просто забелязвам че УРЛ-то вече се е показало.
Доста уникални са контентите. Аз показах един-два.. имаше коментари и че са твърде големи, но такава му е идеята..

То бонуси пинг.. ама .... ся докато натискам спейса 1 милион юзъра постват по един коментар... Какво се случава със заявките в рамките на тази минута, не мога и да си представя. След половин ден да се появи го разбирам, ама след 1 минута.. озадачих се
 
От: Нова статия в блога след 2 мин е в резултатите на Гугъл

в някои блогове става. Дори и без social bookmarking. Но зависи дали е нещо много competitive. ЗА бг съдържание често ми се случва.
 
От: Нова статия в блога след 2 мин е в резултатите на Гугъл

Какво искаш да кажеш с тоя компетитив .. с какво ще се компетитвам? не разбрах идеята. Другото което не зацепвам е заради въпросния магически "пинг" ли став а хватката? При другите ми сайтове няма подобни ефекти, само тоя уордпресс.
Някаква любовна авантюра с гугъл ли има..

защо хората се тормозят със сайтмапс.

Ако има нещо велико в сорса, което да прави магията, защо другаде не се използва...
 
пинга бате виж насториките на урдпреса в публикуване има два пинг сървиса към които се подава сигнал веднаха те подават сигнал към известно количество блог директории търсачки и агрегатор сървиси най-известният от които е технотрати собственост г с подходящи тагове излизаш там за около минута и половина.... ако си с уникално съдържание и г те захапва доста добре ....

общо взето ако си разледващ журналист с гореща новина блогването е най- бързият начин да съобщиш за нея на света

уникални статии му е маиката ....
 

Горе