Нова dofollow линк директория

От: От: Нова dofollow линк директория

"Забавление"->"Запознанства"
"Забавление"->"Хороскопи"
"Забавление"->"Списания"

Здравей
Благодарим за предложенията
Някои от предложените категории ги има:

Медии -> Списания
Услуги -> Хороскопи
Добавихме
Услуги -> Запознанства

При необходим ще направим корекции на така създадената конструкция, за да се откриват по-лесно!
 
От: От: Нова dofollow линк директория

Защо не добавиш бутон "Предложи категория" или нещо подобно.
От мен едно предложение - "Игри" --> "Хазарт / тни "

За съжаление след, като разгледахме правилата на google, решихме да отпадне "Хазарт" и да стане част от политиката ни да не добавяме и хазарт :(

Извиняваме се за причиненото неудобство :(

Относно предложението Бутон "Предложи категория" - при първа възможност ще го направим.

Благодарим за предложенията
 
От: Нова dofollow линк директория

Хороскопи не е много удачно да е в Усуги
 
От: Нова dofollow линк директория

Хороскопи не е много удачно да е в Усуги

Благодаря за мнението!

В такъв случай да направим категория "Забавление" ->"Хороскопи" ? Други предложения?
 
Последно редактирано:
От: Нова dofollow линк директория

Relax - Take it easy както се казва dude, гледам че си се много надъхал да праиш парици явно, даже и ника ти е регнат специално да си рекламираш олигуфренската директория =е тва ако не е олигуфрения, здраве му кажи.
 
От: Нова dofollow линк директория

Relax - Take it easy както се казва dude, гледам че си се много надъхал да праиш парици явно, даже и ника ти е регнат специално да си рекламираш олигуфренската директория =е тва ако не е олигуфрения, здраве му кажи.

Ще направя страшни парици от "олигуфренската директория"! Не знам защо си мислиш, че с adsense, който съм добавил в EN версията ще "праиш парици" и то сериозни!

Явно според Вас искам с "олигуфрения" да направя нещо наистина полезно и удобно за хората, които търсят dofollow линк директория.

Относно ника - има ли значение какъв ще бъде?

Благодаря за чудесното мнение!

Не желая да влизам в конфликт с който и да е било по форумите.

Приятна вечер!
 
От: Нова dofollow линк директория

Относно ника - ами има значение, самото ти появяване тука с тоя ник и тая страшна тема говори едно - рекламираш си сайта, там дават ти съвети, после ни чул -ни видял, изчезва спамера.
 
От: Нова dofollow линк директория

Относно ника - ами има значение, самото ти появяване тука с тоя ник и тая страшна тема говори едно - рекламираш си сайта, там дават ти съвети, после ни чул -ни видял, изчезва спамера.

Г-н AlanFort,
Това е Вашата гледна точка!

Регистрирали сме се с този ник поради една единствена причина - сериозните намерения относно този проект.

Търсим съвети, за да може всеки един да бъде максимално улеснен. Както споменахме в един от предишните постове - най-трудното нещо е да се одобри линк, който е изпратен в грешната категория и съответно липсва. Искаме всеки един посетил да си има едно свое място за собствения си сайт.

"спамера", както ни наричаш - пуснали сме само една тема единствено тук в този форум, за да може хората да разберат за съществуването на този сайт.

"спамера" напускал ли е реклами на сайта си и в останалите форуми, като webmasterbg.org, forums.bgdev.org, bg-webmaster.com или някой друг? Избрахме predpriemach.com, заради уважението и респекта, който имаме към този форум.

"спамера" дори още не е пуснал реален линк във форума към сайта си.

Нямаме намерение "рекламираш си сайта, там дават ти съвети, после ни чул -ни видял, изчезва спамера."

Благодарим за критиката!

Както отбелязахме в предишния пост:

"Не желаем да влизаме в конфликт с който и да е било по форумите. Приятна и спокойна вечер!"
 
От: Нова dofollow линк директория

Хубаво де, може и да съм в грешка, не съм от тия дето не си признават грешките, а пък още по-хубаво ако натриете носа на спамера хейтър ;Д
. Но е тъпо да регистрирвате нов ник, само защото мислите проекта да е сериозен?!?!? Че ако като почна някой проект, трябва нов ник да си правя, иначе ще съм несериозен ли? :)
 
От: Нова dofollow линк директория

Хубаво де, може и да съм в грешка, не съм от тия дето не си признават грешките, а пък още по-хубаво ако натриете носа на спамера хейтър ;Д
. Но е тъпо да регистрирвате нов ник, само защото мислите проекта да е сериозен?!?!? Че ако като почна някой проект, трябва нов ник да си правя, иначе ще съм несериозен ли? :)


Добро утро, г-н AlanFort,

Не познаваме "спамера хейтър" и не желаем да натриваме носа на който и да е било!

Регистрирали сме нов ник по простата причина, че нямаме регистрация във форума. Не сме си и помисляли да си правим друга регистрация с друг ник.

Лек ден :)
 
От: От: Нова dofollow линк директория

"Забавление"->"Запознанства"
"Забавление"->"Хороскопи"

Изпълнено
Ако имате други предложения за други подкатегории на "Забавление" ще се радваме да ги споделите :)
 
От: Нова dofollow линк директория

Моля да прибавите Реклама.Успех!

Изпълнено с малка добавка:)

Услуги -> Реклама и маркетинг
 
Последно редактирано:

Горе