Продава се: Новинарски сайт - Novini24.bg

proweb

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Привет колеги,

продавам сайт за новини - http://novini24.bg

Време за изтичане на домейн - Изтича на 10-Oct-2014
Contabo VPS(Six cores, 3.2 GHz,16 GB (guaranteed), 800 GB) изтича 6th of May, 2014 - 37 евро месечно с допълнително ip и cpanel изключително добър VPS сравнение с бг.

Сайта е изцяло писан, има удобен и лесен админ панел.

Свързан е с фейсбук приложение, което взима последните 30 ~ 50 новини от сайта и автоматично ги поства в фейсбук, като на заинтересованите ще обясня на какъв точно принцип работи.
Сайта се продава заедно с 50 000 фена.

Сайта има голям потенциал за развитие.

За още въпроси ЛС.

Цена: 2000лв.
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Всъщност това са новини на ПИК, така ли?
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Не, просто съм написал, че ги взимам от пик.бг
 
Сайта има голям потенциал за развитие.

Всъщност самият домейн има потенциал. Подобен на този сайт има още 100+ минимум. Тъй че sorry но без уникални статий тоя сайт (без домейна) и 50 лв неструва.
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

сайт с уникално съдържание струва скъпо и скъпо се поддържа
 
От: Re: Новинарски сайт - Novini24.bg

Всъщност самият домейн има потенциал. Подобен на този сайт има още 100+ минимум. Тъй че sorry но без уникални статий тоя сайт (без домейна) и 50 лв неструва.

Сайта е изцяло писан, има удобен и лесен админ панел.

Сайта е напълно уникален, писан от нулата, направи същия и го продавай за колкото решиш.
 
Нейскам да се заяждам но какво му е уникалното на сайта ти ? Дизайна (само това май) ? Имаш някакви опций и функций по него дето никой друг новинарски сайт няма? Съдържанието?
 
От: Re: Новинарски сайт - Novini24.bg

Нейскам да се заяждам но какво му е уникалното на сайта ти ? Дизайна (само това май) ? Имаш някакви опции и функция по него дето никой друг новинарски сайт няма? Съдържанието?


Всъщност аз както го разбрах proweb продава сайт който ползва система написана за него с ред функции и т.н. и за тази система човека иска 2000лв , това какво те притеснява ми е интересно ?

проблема му е че не е дал инфо точно какво прави цмс-то, според мен трябва да опише какво точно прави и защо струва 2к
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

аз като смятам хостинга за една година е струвал 444 евро, така че с 2000 лв горе долу ще се избият разходите до сега
 
Re: От: Re: Новинарски сайт - Novini24.bg

проблема му е че не е дал инфо точно какво прави цмс-то, според мен трябва да опише какво точно прави и защо струва 2к

Като погледнеш сайта освен да фийдва rss друго едва ли прави. Без значение не ми обръщайте внимание просто събирам постове :)
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Здравей,
Интересувам се от сайта, но съм нов тук и доколкото разбирам не мога да изпращам лични съобщения, така че ще помоля за телефон за връзка или скайп.
Моят скайп е: dreshnik.com
Благодаря!
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Здравей,
Интересувам се от сайта, но съм нов тук и доколкото разбирам не мога да изпращам лични съобщения, така че ще помоля за телефон за връзка или скайп.
Моят скайп е: dreshnik.com
Благодаря!
Изборите наближават и плужеците плъзнаха...
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Сървърът не е намерен .... Сайта не зарежда!!
Да, така е, но е възможно просто да е свален от акаунта например. Аз имам нужда от самата платформа по принцип.
Ако някой колега предлага работещ агрегатор на новини, нека да пише.
Благодаря!
 
От: Новинарски сайт - Novini24.bg

Да, така е, но е възможно просто да е свален от акаунта например. Аз имам нужда от самата платформа по принцип.
Ако някой колега предлага работещ агрегатор на новини, нека да пише.
Благодаря!

какво искаш да кажеш агрегатор да излича автоматично новини ли ?
 

Горе